Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogyan reagálta le vagy...

Ki hogyan reagálta le vagy reagál erre?

Figyelt kérdés

Elegem lett a tévécsatornákból ömlö reklámhadjáratból és lemondtam a tv előfizetést.Idén hónapokig be sem kapcsoltam a tévécsatornákat majd arra az elhatározásra jutottam a feleségemmel,hogy kiírtjuk a lakásból ezt a hazug médiát és a majd én megmondom,hogy mire költsd azt a kevés pénzed reklámokat.

Ti mindezt a hétköznapokban hogyan élitek meg,mit gondoltok erröl az agymosásról?


jún. 26. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Netflix, Disney :)

A tv-ben nincsen értelmes műsor, illetve a magyar mozi csatornán szívesen nézek régi filmeket, reklámoknál elkapcsolok :)

jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen költöztem külön, azóta nincs TV előfizetésem. Ha meccset akarok nézni, azt tudom online is, minden másra meg ott a YouTube vagy bármi más videómegosztó vagy streaming szolgáltatás. Gépen meg használok adblockert és a böngészőmben (brave) is van beépített adblocker, tehát semmi reklámot nem látok. Ahol meg nem tudnám kikerülni a reklámokat mint pl. a YouTube musicon, ott pedig előfizetek. Alapból nem a reklám zavarna, hanem az a gusztustalan arcba tolós mentalitás, hogy 10 perc műsor után 10 perc reklámot kell nézni. Ha esetleg 20 percenként megszakadna az adás és lenne egy 3-5 perces reklám szünet, akkor talán elgondolkoznék a TV-n, de igazából nagyon jól megvagyok nélküle is már évek óta.
jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3-4 éve nem nézek TV adást,pont a reklámok miatt.Politika sem érdekel már egy jó ideje,mert csak a feszültségeket kelti az emberek között,meg amúgy is felidegesíti az embert.

Itthoni gépemen van reklámblokkoló,a nagy TV-t monitorként használom és csak olyan műsort nézek,ami nekem tetszik.

jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 15 éve nem nézek tévét. De nem ringatom magam olyan hazugsàgokba hogy màshol nincs agymosàs.
jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én a tévére kötörrem az egyik számitógépem és onnan nézem a filmeket vagy dokumentum filmeket.És igen,használok egy pár reklám és követö blokkolot,így reklám mentesen tudom nézni megszakitás nélkül ami érdekel.Igen,az is nagyon zavart,hogy a legjobb résznél bedobták az agyament reklámot és a reklám hossza általában megegyezett a film idelyével.Már mérgemben a távirányítot is a falhóz vágtam,persze ezzel csak magamnak csináltam rosszat.
jún. 26. 14:39
 6/18 A kérdező kommentje:
1. Az elkapcsolás nem igazán segít mert ezek szerintem össze beszéltek és azonos időben nyomják a reklám halandzsát.Ezt én is kipróbáltam,mármint az elkapcsolást de adtam a sz@rnak egy pofont.
jún. 26. 14:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a netet használjuk a tv-n.
jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Igen,jól teszitek.Mi is csak a netet részesitjük elönyben,meg persze utoljára is.
jún. 26. 15:12
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Gimnazista korom óta egy percig se néztem tévét, ez 20 éve volt:D
jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9. Gratula!!!!! Mondhatom bátran,hogy nem vagy agymosott és nem érdekelnek a csodaszerek amik egyébként a pénzkidobáson kivül semmi haszna?
jún. 26. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!