Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a Vibernél nem...

Mit jelent ha a Vibernél nem pipa hanem egy analóg óra szimbólum jelenik meg a pipa helyén? Aki jobban ért a Viber működéséhez, megosztaná velem az ezzel kapcsolatos tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Korábban még nem láttam ilyet. Eddig, ha elküldtem egy üzenetet de nem lett kézbesítve akkor 1 szürke pipa jelent meg, ha kézbesítve lett a címzettnek, akkor 2 szürke pipa, ha pedig látta is az üzenetemet a címzett akkor a 2 szürke pipa lilára változott.

Ellenben most az elküldött üzeneteknél a pipák helyén egy analóg óra van.

Ez azt jelenti hogy hiba van a rendszerben, vagy esetleg azt, hogy a címzett letiltott, így emiatt nem kerül kézbesítésre az üzenetem és a Viber rendszer ezt így jelzi vissza?

Előre is köszönöm a válaszokat.



#Viber, üzenetek küldése, jelölések
jún. 25. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ora eseten neked nincs neted es nem kuldi el.

Az egy szurke pipa azt kelenti elkudte a te telod,de o nem kspja meg mer a) nincs nete epp b) letiltott. Ha marad az egy szerke pipa akkor letiltott.

jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-ea a válaszod.
jún. 26. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!