Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiányzik az exem, ha...

Miért hiányzik az exem, ha van már párom?

Figyelt kérdés
Több mint két év eltelt a szakítás óta. Nem régiben kezdtünk el chatelni, én voltunk együtt kirándulni, teljesen felszabadult voltam, jól éreztük magunkat, barátságot érzek iránta. Megszakìtottunk most minden kapcsolatot, már nem beszélünk, mivel ez nem helyes a párommal szemben, hiába nem érzek iránta többet, sem vonzalmat. Nem értem miért hiányzik ennyire. Rólam annyit, hogy depresszióval küzdök és magányos vagyok, hiába van párom, ő nem ért meg, nem tudunk annyit se együtt lenni mint amire szükségem lenne. Önző vagyok mivel szeretném az exem barátságát és a páromat is. Azt érzem, egyedül vagyok ebben a világban, párom még szüleivel él és nem is szeretne össze költözni, egy éve vagyunk együtt.

jún. 24. 20:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
7-es,te megtetted a következő lépést és szakítottál? Hasonló cipőben járok én is.
júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, reálisan kell nézni a dolgokat, mintha külső szemlélő lennél, gindolk úgy magadra mintha az egyik barátod/ barátnőd lennél, S gondolj arra, hogy neki milyen tanácsot adnál. Én szakítottam, be kellett látni , hogy neki ez a kapcsolat nem olyan fontos, mint nekem. Nagyon szenvedek, már sötét dolgokon gondolkodom, nem tudom ki-e fogok tartani.
júl. 23. 18:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt kell írnom, hogy önzőek vagytok. Nem szeretitek a párotokat, nem érzitek magatokat jól velük, de azért mégiscsak kellenek, hogy ne legyetek egyedül. Inkább hazudtok nekik és magatoknak is, mint hogy becsülettel elhagyjátok őket és olyan életet próbáljatok élni, amiről titkon mellettük álmodoztok.
júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Ameddig az exed hiánya lesz benned addig nem leszel a jelenlegi kapcsolatodban teljes egészében.


Lehet, hogy egy hoszabb időre egyedül kellene lenned, és vagy túl teszed magad az egészen, vagy ha nem akkor egyedül még mindíg jobb, mint valakivel lenni csak azért, hogy legyél valakivel.


De természetesen ezt már neked kell tudnod mi lenne a jobb.

júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
13-as. Nem tartom magam önzőnek. Van egy párom,akit szeretek és bármikor itt vagyok neki,ha szüksége lenne rám. Nálunk kicsit fordított a helyzet,mert ő az,aki pl az exével vagy 1-1 olyan ismerősével megbeszéli a dolgokat,kívancsi a véleményükre,stb. Velem viszont nem vagy nem mindenben. Mintha egy belső kör lenne,amibe én nem léphetek be. Próbáltam többször beszélni vele erről,de én úgy látom,ő másként vélekedik a kapcsolatunkról és a màsik "szerepéről" az életében. Így lehet önzőnek tűnik,hogy fontolgatom a kilépést,ugyanakkor nehéz egy ilyen döntést meghozni, előtte megpróbálok változtatni magamon és a kapcsolaton is, nem csak továbblépni,ha jön egy akadály.5-ös voltam
júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hgwell ***** válasza:
50%

12-es

A felhőkarcolók azért vannak te lehessen felül ès làsd mi van alul. Sohasem jó ott ahol vagyunk ha nyar van telet akarunk ha tel van nyarat. Liftezunk az emeleten között mikor urat latunk addig jó mig nem ismerjuk meg aztán megyünk a következő szintre. Aztán megkerdezzuk magunktol az uborka vagy a paradicsom volt előbb. Ne gondolkodj sötét dolgokon mert nem lesz termésed aztán kiakarsz ugrani az emeletrol ahelyett hogy eszrevenned a kisboltban a tobbi zoldseget és gyumolcsot vagy a vegyes salátát. Az eldöntött gondolat mindig egy pillanatig tart majd megéretté válsz a termékek befogadására.

júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7 vagyok, még nem szakítottam, de borzalmas ez a nyàr az ő hozzáállásával szóval most már mindenképpen érik a dolog.
júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!