Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiányzik az exem, ha...

Miért hiányzik az exem, ha van már párom?

Figyelt kérdés
Több mint két év eltelt a szakítás óta. Nem régiben kezdtünk el chatelni, én voltunk együtt kirándulni, teljesen felszabadult voltam, jól éreztük magunkat, barátságot érzek iránta. Megszakìtottunk most minden kapcsolatot, már nem beszélünk, mivel ez nem helyes a párommal szemben, hiába nem érzek iránta többet, sem vonzalmat. Nem értem miért hiányzik ennyire. Rólam annyit, hogy depresszióval küzdök és magányos vagyok, hiába van párom, ő nem ért meg, nem tudunk annyit se együtt lenni mint amire szükségem lenne. Önző vagyok mivel szeretném az exem barátságát és a páromat is. Azt érzem, egyedül vagyok ebben a világban, párom még szüleivel él és nem is szeretne össze költözni, egy éve vagyunk együtt.

jún. 24. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem rossz indulatból, de ha nem ért meg a párod miért vagy vele?

És ha az exeddel viszont jól ellennétek, miért nem vagy vele?

Mert most így magyarán mérgezed magad és csak jobban depressziós leszel. Vagyis én így értelmeztem.

jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés miért is szakítottatok és miért nem hagyhatnád ott a mostanit hogy exeddel újra megpróbáld? Van akinek össze szokott jönni.
jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes az exembe, nem is voltam,jó barátként tekintek rá.
jún. 26. 18:43
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan így érzem magam ahogy a kérdező, én titokban szoktam telefonálni az exemmel. Ez nem helyes de tényleg nincs köztünk semmi, azért kell titkolnom mert a párom zéró toleranciához tartja magát.


A párommal én sem tudom olyan mély beszélgetéseket, az ő gondolatai nem pörögnek túl a nap 24 órájában, nem szeret lelkizni, nehezen vállalja fel a véleményét.


Az exem viszont reflektál az engem foglalkoztató dolgokra, sokkal több visszacsatolást kapok a beszelgetés alatt.


Neki is van már új kapcsolata, boldog vele, nem beszéljük ki egymás párját, tartjuk a 3 lépés távolságot, de mindkettőnknek jó a humora, elviccelődünk.


Én sem vagyok az exembe szerelmes, nagyon csúnyán ért véget a kapcsolat, kapcsolat alatt folyton ordibált velem, hívás közben is van, hogy kihozza belőlem a rosszabbik énem, mert ha kiabálva beszél, akkor én is elkezdem. Pillanatok alatt fel tud mérgelni.


A jelenlegi párommal nincsenek ilyen felesleges feszültségek a kapcsolatban, mindig tisztelettel beszélünk egymással, én azért is titkolom mert ő nagyon érzékeny és nem szeretném megbántani.

júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Miert erzem ugy, h lany az illeto ?
júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Marmint a kerdezo lany/ A csajok szoktak ennyire bonyolitani a dolgokat!!!
júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

5-ös, téged a jelenlegi párod szerintem untat. Javaslom Bihari Viki előadásait, miért is izgalmasabb agypőrgető drogok az olyan fèrfiak, mint az exed, szemben a békés férfiakkal. Lelkizni nem lehet vele, de cserébe meg nagyon érzékeny. Ezt nevezik tojáshéjon lépkedésnek, amikor azert megy minden lazán mert semmi fontosról nem is beszéltek. Tudom, mert én is benne vagyok ebben, és szakítani szeretnék mert ez sem egészséges dinamika.


Mindkettőnél találsz jobbat, esetleg olyat, aki a kettő összegyúrása. Mert ez sem együtt sem külön nem perspektíva.


Tudom, nem illik tanácsot adni, de kívülről nézve ez valahogy nem a boldog élet záloga amiben vagy.

júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"magányos vagyok, hiába van párom, ő nem ért meg, nem tudunk annyit se együtt lenni mint amire szükségem lenne"

Akkor mitől a "párod"?

Szerintem egy év semmi után kár ezt folytatni.

júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 hgwell ***** válasza:
49%
Te nem magányos vagy hanem nimfománia diagnózisa merülhet fel benned. Te 2vel akarod egyszerre élményre van szükséged meg nagy méretre hogy kiszakadjon a beléd, így legalább örök élményt kapsz. Egy bazi unalmas egyhangú életed volt amiben soha nem érezted jól magad igazán és mindig valami őrültségre vágytál. Te szellemileg és mentálisan romlott vagy a férfiak közül az idősebb korosztálynak tetszik az ilyen. Ha nem éltél eleget menj kefélj félre és mocskoskodj közösen egységben a lányokkal de teljesen mindegy lesz mert visszaesel majd depresszióba. Ha jó a sorod akkor azt àpold ha nem akkor is azt ápold ehhez nem kellenek balzsamok csak nyitod ők meg nyomják bele.
júl. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 hgwell ***** válasza:
50%
Nézd meg Halle Berry-t. Tiszta maszat az egész nő. Ha meglátod a plakátját a sarkon ahol mindig közlekedsz és fehérneműt parfüméria reklámoz akkor valamiért megakarod venni vagy le akarod tépni a plakátot..?? ...de 3 hét múlva ha másik plakát lesz kint akkor hiányolni fogod teljesen mindegy hogy rossz vagy jó volt a hatása neki. A reklámok +élet manipulációja miatt kerülsz romlott állapotba mert ezzel kerülsz be a legjobbak közé és mindig mindenki erre vágyik hogy a legjobb legyen. Ne törekedj annyira a legjobb pozicionálásra.
júl. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!