Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online rendelésnél kamu címet...

Online rendelésnél kamu címet adtok meg ha bolti átvétellel veszitek át?

Figyelt kérdés
Kér számlázasi címet és nem értem miert, hiszem ha boltban veszed sem kérik el a lakcímed....
jún. 20. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ad számlát a NAV megbünteti.


Ha kamu címet adsz a számlára, az hamisítás.

jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha boltban számlát kérsz, akkor ott is kérik a címedet. Nyilván sima blokknál nem kell semmi adat.

Nekik kötelező számlát kiállítani.

Mégis mi olyan titkos a címedben? Nem adtad meg még soha sehol? Mit gondolsz, majd felkeresnek? :D Senkit sem érdekel a címed, ez csak egy adat.

jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megadom az igazit.

Mondjuk azt én se értem hogy minek kell, valóban a boltban se kérnek minden adatot…

(ugyanígy nem értem hogy minek kell email cím ÉS telefonszám is, miért nem elég csak az egyik)

jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Igen, az igazit adom meg. Mivel amúgy senkit sem érdekel, csak általában a számlázók úgy működnek, hogy cím nélkül nem tudnak számlát kiállítani.
jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem fordult meg a fejemben, hogy ne az igazi címemet adjam meg. Nem szoktam sumákolni.
jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!