Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha utálom az...

Mit csináljak, ha utálom az embereket, és még valakiket irigylek is?

Figyelt kérdés

Nem mindig volt ez, de ahogy öregszem, egyre inkább azt érzem, amit a kérdésben is leírtam. Kezdődött azzal az életem, hogy a suliban is ki voltam közösítve, introvertált voltam. Na ha valaki, akkor én nagyon sokszor egyedül is ültem. Anyám is azt mondja mindig csak a probléma volt velem, és a mai napig is az van.

A férfiak is folyamatosan átvertek, most egyedül sikerült egy tartósabb kapcsolatot találnom a mostani barátommal, de ennyi. Most 31 éves vagyok, és a legszebb húszas években, mikor még az ember fiatal mellettem nem volt senki, mikor mások ilyenkor meg már házasságra léptek a párjukkal.

A munkakeresés sem sikerül, most is nem rég beadtam egy teljesen új munkahelyre, ami nem rég jött létre, de még oda se vettek fel a több száz emberből, a többi ismerősömnek ezzel is sikere lett. próbálkoztam máshol is, de sehova nincs felvétel. Teljesen elvagyok keseredve, mintha csak én nem lennék jó sehova sem. Mindig csak a szenvedés jut nekem.

Irigylem azokat, akiknek már ennyi éves korukra kialakult egy stabil életük.


jún. 19. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére (vagy pont nem) az élet változó.


A stabil élet is meg tud ám inogni.


Változtani kell, nem szabad beleragadni a negatív dolgokba.


Felmérted a problémát, ami már egy lépés a jó irányba.


Most jön az a rész, hogy meg kell változtatni azt, ami nem mûködik.

jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én életem nem változik, minden ugyanolyan szar, mint eddig is.
jún. 19. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj … hogy a mások életéhez hasonlítod a sajátodat …Az emberek sajnos azt hiszik hogy van egy követendő példa és mindenképpen úgy kell lennie mindennek … Ez nem így van , nem biztos hogy azoknak az embereknek is könnyen jött minden …Valószínűleg akinek tökéletes állása van , tett érte , tanult és képezte magát …. Akinek tartós kapcsolata , valószínűleg jó társasági ember , megbízható , és jó szocializált… ezek a dolgok nem kerülnek pénzbe ….Ha valaki tenni akar, akkor tesz érte ….Ne legyél irigy más életére , csak mert azt hiszed hogy stabil, nem olyan biztos az, lehet pont egy két embernél még mindig stabilabb az életed mint gondolnád …. Értékeld a kis dolgokat is , és tökéletes valamint boldog életed lesssz…Ha csak arra torekszel hogy olyan életed legyen mint egyik másiknak , nem leszel boldog… értékelj minden kis pillanatot az életedben… Azt mondod találtál valakit magad mellé, legyél hálás, valaki kúszik a pénzbe és a villájába , de hiába ha nincs se család se szerelem …
jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 Magától nem is fog. Ezért tenni kell, tudatosan.
jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!