Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek a akik beleerő...

Azok az emberek a akik beleerőltetik a gyerekekbe azt az ételt amit nem szeret és fennhangon hangoztatják hogy mindent meg kell enni, ők vajon saját magok részére is készítenek olyan ételeket amiket nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Ismerek néhány ilyen embert, egyedülálló ember is van köztük. Mégis mikor visszakérdeztem hogy ő vajon csinál-e pacalt vagy paradicsomlevest vagy bármit amit nem szeret, nem kaptam rá választ, max gúnyos vigyort és fejcsóválást.

jún. 8. 15:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es, nálunk sosem volt ilyen. Nem kell mindenkit lefikázni ismeretlenül azért, mert nem követik, teljesítik a gyerek minden fingását, ma épp ízlik a rántott csirke, de holnap már fúúúj meg neki már a kaja színe se tetszik, blöeh.
jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nem készítettek olyat, amit nem szerettek, de ha eléjük tették, mindent megettek. Ha ingyen vagy olcsón kaptak valami alapanyagot, azt is elkészítették akkor is, ha nem szerették. A háztájiban termett alapanyagok közül semmit nem dobtak ki, a sertés vagy a csirke minden ehető részét is megették.
júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!