Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az ingyene...

Mennyire megbízható az ingyenes online mensa próba IQ teszt?

Figyelt kérdés
1-évvel ez előtt csináltam párszor (összesen 4 alkalommal ) ingyenes,online próba IQ tesztet, mivel a fizetőshöz még nem tudok hozzáférni. Az első kettő alkalomnál az első eredménye 96-,a másodiké 97-lett,a másik 2 alkalom eredményei 100 és 105 voltak,hozzá teszem nem egymás után nemsokkal csináltam a teszteket hanem 1-hónap különbség volt köztük.Most,nemrég pedig szintén 2 alkalommal csináltam tesztet,az első eredménye 104-lett a másodiké pedig 108. A teszteim csinálása közben előfordult,hogy nem kattintottam időben a válaszra és már ugrott is a következő feladatra,vagy hogy rá nyomtam ugyan a válaszra,de nem nyomtam a tovább gombra,nem tudom,hogy ilyenkor teszt programja elfogadja-e a választ ha nem nyomok a „tovább”-ra,de biztosan volt olyan feladat is aminek az általam megadott megfejtése helytelen volt,volt olyan is aminek csak megtippeltem a megfejtését,de nem tudom,hogy jó lett e.Mennyire megbízható az ingyenes IQ teszt? A valós értéket adja ki vagy csak ki dob valami random eredmènyt?Most jelenleg 17 éves vagyok. Ezek az IQ értékek átlagosnak számítanak?

#IQ #IQ teszt #Mensa IQ-teszt #Online mensa iq teszt
jún. 4. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A külföldi és a magyar között nagy különbség volt, melyik mutatott magasabb értéket?
jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Nem,igazából a külföldi jobban hasonlított az élesben megírt teszthez,volt 30 perced a kb 30-35 feladatra,a feladatok is jobban hozták az élő teszt kérdéseit.

A magyar online tesztem csak annyit mutatott,hogy 125 felett vagyok,a külföldi pedig kereken 125-öt mondott.

Szóval van rá esélyem,hogy pont nem ütöm meg a Mensa szintjét. :D

De reménykedem azért...

jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is kitöltöttem a magyart, azt írta, hogy 125 feletti, aztán egy külföldit, nem tudom melyiket, az 125-öt írt, meg a norvég mensat, az 135 lett
jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!