Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az ingyene...

Mennyire megbízható az ingyenes online mensa próba IQ teszt?

Figyelt kérdés
1-évvel ez előtt csináltam párszor (összesen 4 alkalommal ) ingyenes,online próba IQ tesztet, mivel a fizetőshöz még nem tudok hozzáférni. Az első kettő alkalomnál az első eredménye 96-,a másodiké 97-lett,a másik 2 alkalom eredményei 100 és 105 voltak,hozzá teszem nem egymás után nemsokkal csináltam a teszteket hanem 1-hónap különbség volt köztük.Most,nemrég pedig szintén 2 alkalommal csináltam tesztet,az első eredménye 104-lett a másodiké pedig 108. A teszteim csinálása közben előfordult,hogy nem kattintottam időben a válaszra és már ugrott is a következő feladatra,vagy hogy rá nyomtam ugyan a válaszra,de nem nyomtam a tovább gombra,nem tudom,hogy ilyenkor teszt programja elfogadja-e a választ ha nem nyomok a „tovább”-ra,de biztosan volt olyan feladat is aminek az általam megadott megfejtése helytelen volt,volt olyan is aminek csak megtippeltem a megfejtését,de nem tudom,hogy jó lett e.Mennyire megbízható az ingyenes IQ teszt? A valós értéket adja ki vagy csak ki dob valami random eredmènyt?Most jelenleg 17 éves vagyok. Ezek az IQ értékek átlagosnak számítanak?

#IQ #IQ teszt #Mensa IQ-teszt #Online mensa iq teszt
jún. 4. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

nyilván nem valós, különben a rendes mensa tesztekért nem kellene fizetni.

Sőt, hallottam hogy az online még magasabbra is értékel kicsit, mint a valóság, hogy elmenj a rendesre.

jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Valósat ad, a kérdés inkább az, hogy mi alapján számol, mennyire hivatalos. Az eltérést meg okozhatja akármi, nyilván nem mindig minden helyzetben ugyanolyan jók az ember koncentrációs képességei, én nem vagyok egy buta ember de néha olyan szinten nehéz a felfogásom 1-1 nap a melóban, olyan is volt, hogy bámultam pillanatokig a monitort, hogy amúgy mi a szart kell csinálnom?😂 Mennyire vagyok kipihent, stb.
jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Semmi értelme többször csinálni, úgy már nem is lenne érvényes. Az elsőt vedd alapul.
jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

ha engem kérdezel, csak arra jó, hogy kiír egy random magas számot, hogy jajjdeokosvagy, és legyen kedved befizetni a vizsgadíjat, hogy kaphass okosember-igazolványt XD az ingyenes teszt a beetetés része...

amúgy ha többször töltöd, más feladatokat dob fel? én egyszer megnéztem kíváncsiságból, de ugyanazt a három geometriás-forgatós feladatot adta kismillió verzióban, elég unalmas volt, aztán ennyiből "megállapította", hogy 120as IQm van, és azonnal adta a linket, hogy hol lehet fizetni érte XD

jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is és ismerőseimnek is 125+t írt, pedig olyan hülyék voltunk màr középsuliban is matekból mint budapesthez peking.


Én nem sokat adnék rà. Irànymutatàsra jó talàn.

jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most kíváncsiságból megcsináltam egy olyat, amiben csak összevissza nyomkodtam. Azt írja, hogy az eredményem 70 vagy az alatti.

Amúgy megcsináltam már régebben, egész jó pontszám jött ki amikor rendesen csináltam. Úgy tudom, egész megbízható.

jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kitöltöttem már pár éve, meg most is. Régebben sokkal több feldat volt, most néhány után már jött is az eredmény. Régebben is, meg most is az lett az eredmény, hogy elértem a teszt maximumát, 125 feletti az eredmény.
jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Körülményekhez képest szerintem megbízható.Kér kort,nemet,méri az időt.

De majd kiderül,ha megkaptam a megírt teszt eredményét,hogy mennyire "hasonlít" a kettő egymáshoz.

tegnapelőtt 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as!

Mikor töltötted ki, kb mikor lesz eredmény? Majd írd meg, hogy mennyire volt pontos az online!

tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Most szombaton,06.22-én Bpesten.

Azt mondták,hogy az eredmény max egy hónap múlva jön.

Ha megjön,írok ide.Addig is kitöltöttem egy másik ország ingyenes mensa tesztjét,az szerintem jobban hasonlított az élesben megírt teszthez.Na majd összevetem a három eredményt.

tegnapelőtt 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!