Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá arra lányra...

Hogyan írjak rá arra lányra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem (csak látásból ismerem, de instán amikor bekövettem azonnal berakott közelibe), hogyan írjak rá? Lányok ti mire írnátok vissza?

jún. 2. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia, szimpatikus vagy, lenne kedved találkozni egy film, ital, akármi erejéig?


Mif_sznak akarjátok mindig túlbonyolítani? Az igaz, egyenes, normális kommunikációt kellene becélozni.

jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Írhatnál valami frappánsat egyik képéből kiindulva, de lényegében lehet egyszerűbben is, úgyis lepattint, ha nem tetszel neki.
jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Régen: Szia! Szeretnék Veled találkozni, beszélgetni.

Újabban:Cső! van kedved dugni?

jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha jó csaj akkor úgyis foglalt már, hagyd a fenébe!
jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
61%

Szia! Lehet arra felétek tyúkot lopni?


Tuti, hogy válaszol.Tudni akarja,ki ez a vadbarom. Innen meg már nyert ügyed van.

jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jpeacefuler ***** válasza:
63%
#4 Miért evidens, hogy egy jó nőnek van pasija? Ezt most nem értem. Vagy csak viccnek szántad?
jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Hú nekem volt hasonló eset.


Suliban volt egy csendes fiú. Egyszer felvett MSN-en (igen, ilyen őskövület vahyok :D ) és ott bevallotta, hogy régóta tetszem neki.


Tök aranyos volt, ahogy ezt írta, szóval gondoltam, adok neki egy esélyt.


Én csak szerettem volna, ha kicsit beszélgetünk, megismerjük egymást, teszem összefutunk valahol élőben és elmegyünk sétálni valamerre, aztán idővel kialakul valami.


Ellenben ő inmedias res belekezdett az egészbe és nem sokkal rá már megkérdezte, hogy volna-e kedvem levenni a pólóm és bekapcsolni a kamerát. :D


Először azt hittem, hogy a nevében szórakozik valaki, de kiderült, hogy tényleg ő volt az.

jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

"Szia teccö, tali a benzinkutnal este 6kor"


Szivesen

jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!