Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otthagynátok az egyetemet a...

Otthagynátok az egyetemet a helyemben?

Figyelt kérdés
Szörnyű nehéz volt az egyetem első féléve. Lelkileg megviselt aminek most a levét iszom. Különböző betegségek alakultak ki nálam emiatt. És nagyon sokat kell költenem a kezelésre. Azon morfondírozok,hogy következő félévben így megéri e ezt csinálni.

máj. 30. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy igen mindenkepp
máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem
máj. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qborka ***** válasza:
81%

Persze. Tanulj inkább nyelvet vagy szakmát, így is lehet munkát találni

Nekem csak egy főiskolai diplomám van, az első 6 évben használtam, majd pályaelhagyó lettem. Azóta megélek a nyelvtudásomból.

máj. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk js ugy volt hogy 80 an kezdtük, de 40 en dipkomáztunk le. A többi vagy idegileg nem bírta, vagy nem ment neki. Én vértizzadva megcsináltam inkább mint kallódni megint érettségi után.
máj. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

“Lelkileg megviselt aminek most a levét iszom.”

Ha meg nem végzed el, akkor annak egész életedben inni fogod a levét. Sztem aludj még rá párat. Nyilván ha úgy érzed nagyon nem fog menni, akkor hagyd ott, de csak akkor.

máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Én még nem hagynám ott. Hatalmas váltás az egyetem gimi, középsuli után, amit nem mindig lehet hamar megszokni.

Nem tudom, milyen szakról van szó, mennyire tetszik neked eddig, mennyi sikerélményed volt, mennyire van jó/rossz állapotban az egészséged, mekkora a teherbírásod, de én a helyedben, amint lemenne a vizsgaidőszak teljesen, a felépülésre, meggyógyulásra koncentrálnék. Aztán szeptemberben megpróbálnám a következő félévet. Ha mégsem menne, szorgalmi időszak 3., vagy hányadik, hetéig úgyis tudod magad passziváltatni.

máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még próbálgasd de nem hagynám én sem ott, találtam munkát az okj-val is, de egyetemmel többre mész én megbántam utólag. Rendbe jössz és majd folytatod, pihenjél, mozogjál, menj valahová a szüleiddel barátaiddal, töltődj fel nyáron aztán vágj neki a következőnek.
máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre próbálkozz passzív félévvel. Sosem jó hirtelen felindulásból dönteni. Addig tanulj nyelvet, diákmunkázz időnként.

Ha pihenten úgy érzed, hogy akkor sem kell a szak, akkor hagyd ott,

máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!