Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizonyos emberek miért vágjàk...

Bizonyos emberek miért vágjàk mindig ugyanazt a grimaszos arckèpet, amikor fotózzák őket? Azt hiszik úgy szépek, vagy pont nem látják szépnek magukat?

Figyelt kérdés
Van egy csaj munkatársam, élőben elég helyes, de fotókon mindig olyan arcot vág, mint egy troll. Hatalmasra dülleszti a szemeit, felfele néz, felhúzza a szemöldökét és annyira torzan elhúzza egyoldalú mosolyra az ajkát, hogy úgy néz ki, mintha teljesen aszimmetrikus lenne az arca. Végiggörgettem az instáját, 2017 óta vannak fent képei, azóta ezt a pofát rakja minden képére.
máj. 29. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pszichés probléma, lehet, hogy most ez a menő, azt hiszi, hogy ez a szép...stb. De egyszer kérdezz rá, ha mered, hogy miért vág ilyen képet.
máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán nem fotogén. Nem mindenki csinálja ezt a grimaszolást szánt szándékból, szimplán csak vannak emberek akik nagyon nem fotogének. Élőben teljesen jól néznek ki, de képeken meg mindig borzalmasan a póz, arckifejezés, világítás, perspektíva vagy bármi miatt. Ugyanez lenne ha mondjuk profi fotós csinálna róla képet.

Én is ilyen vagyok amúgy, fotózás alatt fogalmam sincs mit kezdjek magammal, hogy kéne pózolnom, milyen arcot vágjak, hova nézzek és satöbbi. Tükörben, a valóságban és videókon sincs semmi baj, csak a fénykèpekkel vagyok így. Az esetek 99%-ában benyomok valami nagyon erőltetett mosolyt ami persze féloldalas lesz és minél több ideig maradok úgy annál furibb lesz. Pózolni meg nagyon nem tudok, ami még jobban rontja a képet.

Szóval jepp, én se vagyok túl fotogén 🤷‍♀️ Valszeg ő se.

máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek direkt vágott arcok, nem “kényszeredettek és kínosan érzem magam fejek”, minden képen ugyanaz a művi, természetellenes beállás. Persze tudom, hogy van olyan is, aki nem fotogén, de aki ezt gondolja magáról, az talán nem bombázza tele a szelfijeivel az instát.
máj. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!