Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 év körüli fiatalok, szeretn...

20 év körüli fiatalok, szeretnétek majd gyereket?

Figyelt kérdés
máj. 29. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
23 éves férfi vagyok, és nagyon szeretnék majd gyerekeket. Egyelőre túl korai még, barátnőm még csak 21, de mindenképp tervben vannak gyerekek, ha rajtam múlik, 4-5 is. Anyagi háttér meglenne hozzá, csak egyelőre túl pörgős az életünk ahhoz hogy belevágjunk. Ha csak fele olyan jó apuka lesz belőlem mint az én apám, már boldog leszek.
máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, gyerekként is utáltam a többi gyereket
máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk én kicsit idősebb vagyok, 28, de egyre kevésbé akarok. 20 évesen még 3-at is bevállaltam volna, aztán rájöttem, hogy egy gyerek is túl nagy áldozat.
máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, de még nem tudom. Fejben, ilyen téren, még nagyon éretlennek gondolom magam, és határozottan nem állok egy gyerekre készen most, vagy a közeljövőben sem. Igazából semmilyen téren sem.

Majd, mikor már rendesen beindult a karrierem, stabil és elkötelezett párkapcsolatom lesz, akkor talán, de addig, míg e kettő nincs meg, biztosan nem.


Egyszerűen annyira elmondhatatlanul távolinak érezem a témát, hogy a "talánnál" jobbat erre nem tudnék most mondani.

máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágytam rá soha és nem is tudom elképzelni, hogy legyen. Annyi más dolog van, ami érdekel, nem tudnám egy gyereknek szentelni az életem. Főleg, hogy nőként sokkal nagyobb feladatok hárulnak az emberre, pláne ha egyedül marad a gyerekkel. (ami ma elég gyakori) De amúgy sem jellemző, hogy a férfiak a bulis részén kívül másban segítsenek a gyerek kapcsán. Így könnyű gyereket akarni a férfiaknak, hogy nekik az csak egy orgazmus meg egy kis szaladgálás a gyerekkel, a nőnek sokkal nehezebb. Tisztelet a kivételnek, mert vannak azért jó férjek, akik segítenek a párjuknak, csak nagyon ritka.

De én még ha lenne is ilyen párom, akkor se vágynék az anyaságra, nekem semmi vonzó nincs benne.

máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
#5 pontosan. Mi rámegyünk fizikailag, mentálisan, anyagilag, idegileg az anyaságra. A férfi meg már attól istenítve van, ha egyszer kicseréli a pelenkát. Aztán kedvére lelép, keres másik nőt és elfelejti az előző családját, gyerektartást meg vagy fizet, vagy nem. Amelyik nőnek van egy kis esze, nem vág ebbe bele.
máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
20-21 évesen még úgy gondoltam, hogy igen, szeretnék majd, két gyereket. Most 28 vagyok, és már tudom, hogy nem szeretnék most sem, később sem. Férjemmel mindketten több nyelvet beszélünk, több diplománk van, külföldi metropoliszban élünk 10+ ezer kilométerre. Karriert építünk, utazunk, és minden nagyon jó, egyszerűen nincs egy szabad rés, ahova "beférne" egy gyerek. Ezt így meg is beszéltük, ezzel együtt tisztelem és becsülöm, aki ezt a gyerek(ek)kel járó szolgálatot bevállalja.
máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sosem éreztem úgy, hogy gyereket akarnék, ez azóta sem változott. Más céljaim vannak az életben. Stabil párkapcsolat, karrier, esetleg külföldi élet, rengeteg utazgatás. Már mindegyikkel jó úton haladok.

18/L

máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szeretnék gyereket, de nem sokat, maximum kettőt.

Persze nem mostanában, csak akkor ha lesz stabil párkapcsolatom és meg tudjuk teremteni a megfelelő anyagi hátteret.

18/L.

máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!