Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zárt be pszichiátriai...

Miért zárt be pszichiátriai és elmegyógyintézet Magyarországon, amikor nagyon jelentős része az embereknek mentálisan teljesen kiszámíthatatlan, instabil?

Figyelt kérdés
máj. 19. 14:21
1 2
 11/20 Szolovjov ***** válasza:
86%
Valószínűleg tudatos az egészségügy szándékos leépítése, ez a parancs. Egészséges társadalmat építeni egészséges emberekkel lehet, de ezt valakik nem akarják.
máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Szolovjov ***** válasza:
100%
#2 Van itt pénz mindenre papa, amire akarják hogy legyen.
máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
#1 nek üzenem: Gyúrcsány idejében zárt be!
máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

13

Na de azota se nyitott ki, csak romlik az ellatas szinvonala a teljes egeszsegugyben. Felesleges gyurcsanyozni, a te fonokod uralkodasa ota is csak egyre szarabb az egesz.

máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

14, oké, hogy drága. De akkor mi legyen velük?

Avagy mi lett velük?

- Utcára kerültek, összehugyozták a parkokat, aztán valahol egyszer csak éhen haltak..

- Visszaerőltették őket egy családba, és tönkretettek/tesznek a viselkedésükkel pár generációt.

Ez jobb?

máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

A kérdés az volt miert van bezárva. Erre válaszoltam csak. Nincs rá keret. Akkor minek kell úgy belém állni mintha én zártam volna be? Én tehetek róla? Én vagyok az illetékes abban hogy megoldjam a sorsukat? Még engem kérnek számon.


Akiket érdekel az meg tegye magát oda akkor és intézze hogy megnyissák. Nem a gyk-n kell tudni kinyitni a szád.

Oldd meg akkor a fenntarthatóságot ha te jobbat tudsz.


Én amugy teljesen másképp csinalnék mindent. Kasztrálratnék egy rakat embert eleve. A probléma egyik gyökere is a szülők maguk.

Állami intézeteket se kéne fenntartani ha kasztrálva lennének sokan.

máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%

De ezek fordítva csinálják. Lombikozás meg minden van. Lassan klónozás is. (Az mekkora énkép meg tudatzavart fog okozni az senkit nem érdekel).

Aztán a sok pedofil ferde is ami még terjesztve támogatva is van. A gyerekbántalmazás családokban is intézetekben is szinte alap csak elvan tusolva az összes mert arra sincs pénz hogy millio gyereket emeljenek ki családokból. (Most is a gyk-n virít a 17 éves alkoholista apa által vert gyerekről a sztori)

Aztán csodalkozunk mikor egy gyerek kinyír mindenkit felnőve.

Anarchia van.


Maga a társadalom termeli ki az elmebetegeket is. Nem az ufoktol pottyannak ide.

máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%

A tudatmódosító szereket is simán ki lehetne irtani. Mégse teszik. Maguk az igazságügyisek is élnek vele.

Azt be tudták vezetni hogy dohányozni cigizni cink égő teljesen átformálták a társadalom mentalitását is, azzal is, hogy fogadjunk el mindenkit(régen alap volt a cigi a kórházban is és ki voltak kötösítve a mások), de drogot meg valahogy nem megy?

Menne az is. Csak nem akarják..

máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
27%

Az egészségügy tudatos, előre eltervelt lerombolásának egyik lépcsőfoka volt.

Bár az sem kizárt, hogy a bezáratója részéről egy elővigyázatos lépés volt, afféle megelőzés, mert attól tartott, hogy oda juttatták volna, amint kikerül 1-2 papír.

máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18%

Gyurcsány szüntette be az OPNI-t, utcára dobták a betegeket, többségük hajléktalan lett.

Akkor zárták be a szabadsághegyi gyermek tüdő szanatóriumot is. A Horvát nevű államtitkár bonyolította le, cinikus, aljas nyilatkozatokat adott, amikor számon kérték.


Egyúttal szétverték a világhírűen magas szinvonalon működő pszichiátriai hálózatunkat is.


Több kórházat bezártak. Másutt gyógyító osztályokat zártak be, s elfekvővé alakították át.


Bevezették a vizitdíjat, mentődíjat, kórházi napi ágydíjat.

Életfontosságú gyógyszereket vontak ki a TB -támogatás alól, és szabadárassá tettek minden gyógyszert.


A háziorvostól a szakorvosokig havi gyógyszerfelírási kvótát vezettek be.


Beindították a kórházprivatizációt.


Előkészítés alatt állt a több sávos TB bevezetése. Amit most fizetsz, az számított alapellátásnak, de ha műtét, magasabb szintű ellátásra akarsz felkészülni, eleve magasabb kategóriát fizettél volna.


2008-ban a Fidesz népszavazást kezdeményezett. Pillanatok alatt összejött a 200.000 aláírás.

Az ország szavazó polgárainak több mint 80%- a szavazott.


A népszavazás időpontját Sólyom László köztársasági elnök 2008. március 9-ére tűzte ki.[1]


A kampány során a KDNP és a Fidesz a díjak eltörlését támogató igen válaszokra buzdított, míg a kormányzó MSZP és SZDSZ a díjak megtartását támogatta


. A szavazás nem várt magas részvétellel és mindhárom díj esetében az eltörlést támogató igen szavazatok 82% körüli győzelmével zárult.


Az eredménynek szerepe volt a kormánykoalíció egy hónappal későbbi felbomlásában.


Akkor mondta Horn Gábor kamerába: “ Nem azt mondták, Feri, hanem azt, hogy menj a p…-ba.


Azt is mondtuk, hogy vidd magaddal Horn Gábort is.


Emellett bevezették az általános felsőfokú tandíjat, és megvolt az általános ingatlanadó bevezetésének a konkrét terve is.


Nem volt véletlen, hogy a Gyurcsány/ Bajnai kormányokat 2/3-dal söpörtük el, és az bizony 2024-ben is meglesz.


Erről Gyurcsány, Dobrev, a sikkasztó Cseh, az olimpia gyilkos momentum, a fővárost porig tomboló és kifosztó Karácsony és az újmessiásotok, az elmeháborodott M. Péter gondoskodnak. gondoskodnak.

máj. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!