Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy 39 éves férfiké...

Normális, hogy 39 éves férfiként elkezdtem félni az öregedéstől?

Figyelt kérdés

máj. 16. 21:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ahhoz hozzászoktam. 20 évvel ezelőtt kezdtem őszülni, úgyhogy ez nem újdonság.:D
máj. 16. 22:20
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Részben igen, mert 40-től kezdődnek el a megbetegedések.
máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél családot? Az oke, hogy gyereket nem. De egy állandó társ nem hiányzik? Miért jó ez az össze-vissza ,, csajozás’’? Komolyan kérdezem. Szeretném megérteni.
máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ó, dehogynem! Imádom a nőket, szeretek velük lenni, mégha nincs is köztünk semmi.


Az egészség kérdésére: szerencsére nincs gond jelen állás szerint. Remélem, hogy ez minél tovább így is marad.

máj. 17. 08:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Elmondásod szerint mint top, egészség, életvitel, boldog vagy, nem akarsz többet, úgy érzed megvan mindened és elértél mindent. Akkor válaszolnál arra hogy mitől félsz? Kérdezte már valaki de nem írtál rá semmit.
máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Minden*
máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valóban kikerülted a választ. Nőkkel mindig lehet lenni, de egy ugyanazon nővel sokáig miért nem ?
máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én amint betöltöttem a 30-at, már így éreztem. :D direkt nem írom le, hogy milyen nemű vagyok, de világ életemben hiú voltam a küslőmre és bár házasságban élek régóta, ahogy telnek az évek, igyekszem mégjobban odafigyelni magamra.
máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!