Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon zavar masoknak...

Nagyon nagyon zavar masoknak az erintese amikor haza jovok attorlom a taskam es a kabatom. Mit tegyek ez ellen? Mas is van igy?

Figyelt kérdés

Ulok a villamoson nagyon sokan hozza ernek a kabatomhoz, a taskamat neki erintem valakinek stb. Ez engem nagyon zavar. De olyanok erintese nem zavar akiket szeretek, ha csak veluk megyek valahova pl kocsival akkor semmit nem torlok at ha haza erek de ezen kivul ha haza jovok attorlom a taskam, kabatom marmint kezet mosok es kicsit nedves kezzel attorlom. A telefonom is.

Mas is van igy?


ápr. 24. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Higgyétek el undorítóan ápolatlanok, igénytelenek, retkesek az emberek!

A műköröm, meg pilla befigyel, de a làbuk köze horror.

ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hol laktok de ahol en lakom ott ragad a busz a retektol. Biztos nem a sok tiszta ember miatt.
ápr. 24. 21:41
 13/16 A kérdező kommentje:
Az en kornyekemen sokkal tobb az igenytelen ember mint az apolt
ápr. 24. 21:42
 14/16 anonim ***** válasza:

Te miben különbözöl a többi embertől? Te nem szoktál üríteni, tüsszenteni, stb.?

Ha szoktál, akkor el kell fogadnod, hogy minden ember hasonló, vagy legaábbis ugyanolyan, mint bármelyikünk. Akkor ilyen alapon mindenki "tisztáltalan" személynek számít, akkor is, ha valóban mindenki mosdik.

ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, 12-es, attól, hogy nem takarítják. Fényképezd le, küldd be a buszüzemeltető cégnek.
ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor talán költözz el Albániából. 😆
ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!