Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon zavar masoknak...

Nagyon nagyon zavar masoknak az erintese amikor haza jovok attorlom a taskam es a kabatom. Mit tegyek ez ellen? Mas is van igy?

Figyelt kérdés

Ulok a villamoson nagyon sokan hozza ernek a kabatomhoz, a taskamat neki erintem valakinek stb. Ez engem nagyon zavar. De olyanok erintese nem zavar akiket szeretek, ha csak veluk megyek valahova pl kocsival akkor semmit nem torlok at ha haza erek de ezen kivul ha haza jovok attorlom a taskam, kabatom marmint kezet mosok es kicsit nedves kezzel attorlom. A telefonom is.

Mas is van igy?


ápr. 24. 20:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Es van olyan hogy annyira undorodok hogy rosszul leszek mert elore tudom hogy mindent at kellesz torolnom.
ápr. 24. 20:37
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez kényszeres, fordulj pszichiáterhez. Komolyan.Ennek semmi köze ahhoz, ha nem engedi magát az ember a munkahelyén idegen fasziktól fogdostatni-és nem szereti az ilyen idegen emberektől jövő érintést:).
ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
2+ Többek között ezért is jó az információra éhes embereknek, akik próbálják másolni-identitás lopás és karakterlopás miatt-pont csak annyi információt adni, hogy amikor ücsörögnek a magas pacin-mint most is-akkor le lehessen őket az igazsággal "segíteni"-mint most is:DD
ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Hallod, amennyi igénytelen, ápolatlan, büdös, koszos ember vsn, én megértelek.
ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Errol beszelek.
ápr. 24. 21:07
 6/16 anonim ***** válasza:

Én csak a telefonomat szoktam, miután hazaérek.

Utazok metrón buszon héven napi szinten, ugye "jó" szokásomhoz híven közbe telefont nyomkodom. Tömegközlekedésen ki tudja miben tapicskol az ember ezért inkább letörlöm. A taskamat nem szoktam.


Szerintem ha nálad ez ilyen szorongásos vagy kényszeres, akkor azért érdemes megnézeted pszihológussal, hogy ne feszülj rá ennyire.

De ha nem okoz panaszt az hogyha egyszer-kétszer ez elmarad, és a kis szokásodat valamiért nem tudod végigvinni, akkor talán belefér. De ha rafeszülsz meg ezen szorongsz akkor nézesd meg :-)

ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy leteszed a taskad az agyadra miutan hozza ert 100 retkes ember? Meg a kabatod csak ugy elrakod otthon?
ápr. 24. 21:16
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem. Egyiket se az ágyamra rakom.


Azért annyira nem retkesek az emberek. És hozzám pl. annyira közel se szoktak jönni, hogy ilyenen aggódnom kéne. Azért gondolom, hogy ha nem bűzlik az egész ember, akkor a higiénia csak működik nála. Büdi ember meg előfordul, de amerre én járok szerencsére ritka.

ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Sztem inkább az lenne ag érdekes, hogy miert gondolsz mindenkit retkesnek?


Mert sokan nem szeretik ha hozzáérnek, nem bírjak az erintest de attol meg nem lesz a másik "retkes".

Ezek alapjan eleg kenyszeresnek tűnik. De írtak előttem is. Nézesd meg pszichológussal, az a tutibiztos 🙂

ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Leteszed a táskádat az ágyadra??? Hogy mi van? Hát törölgetés helyett talán ne tedd le az utcai cuccodat oda, ahol alszol. Kicsit egyszerűbb és racionálisabb megoldás. A kabátomat meg "csak úgy" felakasztom a fogasra. Oda való. Amúgy nem ér hozzá 100 retkes ember, mert egyrészt nincs 100-ból 100 retkes, másrészt nincs akkora tömeg, hogy háromnál több hozzáérjen. De akkor se hozzád ér, hanem a külső "borítódhoz".
ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!