Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak mi értelme van, hogy...

Annak mi értelme van, hogy bizonyos öreg nénik szigorúan a járda mellett sétálnak, konkrétan az úttest szélén?

Figyelt kérdés
Talán nem mernek rálépni a járdára, nehogy összepiszkolják a szép követ? Tényleg ott az üres és jó minőségű járda, erre mellette gyalogolnak az út szélén ahol veszélynek vannak kitéve. De miért?

febr. 29. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Sok helyen a járda kvázi járhatatlan, szűkös, bozótos, buckás betonkockákból áll, a kerítésen kinyúló kutya megharap, stb. Vidéken sok helyen szokás az úttest szélén sétálni inkább.
febr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg akarják spórolni azt az egy lábemelést amit a járdaszegélyre való fellépés jelentene, ha a járda síkja magasabban van 10 centivel az úttest felszínénél.
febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rossz a szemük és nem látják.
febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Lehet a néni zsidó, és régi berögződés.
febr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De itt jó a járda, tiszta is, kövezett is, és üres is. Tényleg olyan mint valami tiktok challenge néniknek, hogy ne lépj a járdára nap. Vagy mint a veszélyes challenge hogy mersz-e az autók közé lépni.
febr. 29. 15:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megyek az út szélén (és nem a járdán), mert a járda töredezett, kutyaszarral tele, jönnek szembe az emberek vagy megelőzni nem tudom őket, kutyaszar, teleköpködik, teleszemetelik, stb.
febr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5

Oké de nekem is annyira berögzült már hogy a járda használhatatlan hogy nem is annyira elemezgetem, simán automatikusan az út szélén megyek.

Eleve ki akarja 2 centiről hallgatni a szocializálatlan kertkutyák tombolását?

febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is akkor megyek le mikor jönnek szembe. A járdák szinte egyszemélyes vékonyak. De jönnek szembe párok vagy gyerekes szülők, egyiksem megy le "libasorba" hogy elférjek én is. En vagyok mindog az aki lemehet a járda menti sàrba vagy az autóutra vagy vállalom az inerakciókat hogy elnézést elengedne? Köszönöm. Vagy testközelben talán lehúzódnak végre.


Ezekhez meg nincs kedvem.

febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De itt szinte üres a járda! Oldalt az út van, másik oldalt semmi, füves rész. szóval se kutya se kerítés. A padka itt nem lehet 10 centi magas, legfeljebb 5-6, de nem mértem meg. Ennyire vak se lehet mert eléggé eltér az úttestől a járda textúrája. És teljesen tiszta, se üvegszilánk se köpet se kutyagané.


Kizárásos alapon marad a zsidó nénis elmélet, gyanús nekem is már ezek után :D Ők amúgy miért nem léphetnek a járdára?

febr. 29. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem felel meg egyik válasz le akkor menj oda és kérdezd meg tőlük.
márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!