Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem idegesít titeket, amikor...

Nem idegesít titeket, amikor nyilvánvalóan ChatGPT által generált válaszokat másolnak be?

Figyelt kérdés
Tökre fel lehet ismerni.

2023. dec. 28. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
De, idegesítő, de őszintén szólva rengeteg más is idegesít, szóval ez sem rosszabb, mint a "minek ment oda", "az ivartalanítás állatkínzás", "cool story bro", meg az egyéb ilyen hasznos és értelmes megszólalások.
2023. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Ritkán fordul elő, még csak 1-1 túlbuzgó ember csinálja. Általában meg is szokták köszönni 0%-ra húzással, és egy idő után már nem akkora poén csinálni. Még nem terjedt el, hogy tömegesen ezzel szórakozzanak, és eddig aki ezzel spamelte az oldalt, tiltották.

Most még belefér, hogy kerülgeted a felesleges válaszokat, lepontozod, és jelented aki spameli.

2023. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
De. Teljesen értelmetlen. Ha egy gép válaszát akarnám olvasni, felkeresném én magam a ChatGPT-t.
2023. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én amikor ilyeneket olvasok azt szoktam gondolni, hogy a válaszolónak nincsenek saját gondolatai és egy géphez fordul segítségért.
2023. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem zavar, ha a válasz hasznos.
2023. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

#5: általánosító semmitmondó válaszokat generál, amit néhány tézismondattal foglal össze. A rosszabb oldala, hogy mindenre van válasza, akkor is ha a valósághoz semmi köze nincs. Ez a program nem mesterséges intelligencia, nincs önálló tudása, csak bizonyos beviteli szöveghez illeszkedő kimeneti szöveget alkot tartalmi és ténybeli ellenőrzés nélkül.

De még ha jó válaszokat is lehetne vele csinálni, a kérdezőt valós emberi reakciók és tapasztalatok érdeklik, nem egy gépé.

2023. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Linkelne valaki egy ilyet, mert még sose láttam😭
2023. dec. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Én is szoktam használni tudományok kategóriában ha nem vagyok biztos valamiben akkor jó megerősítés gyanánt. De bemásolni a válaszát teljesen sosem szoktam.


Egyébként mond sok jó dolgot csak tudni kell használni. Nyilván annak nincs értelme, hogy valaki ide kiír egy szubjektív megítélésen alapuló kérdést és azt másolja be neki. Még szép, hogy hülyeséget fog generálni hisz nem arra van, hogy megmondja milyet szrik a kutyád vagy hogy a mákos tészta vagy a túros tészta e a jobb.

2023. dec. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Az szerintem sokkal idegesitobb, hogy nap mint nap ismétlődő kérdéseket írnak ki. Ennek csúcsa itt az incelkategoria, de bárhol simán ismetelgetik ugyanazokat a kérdéseket. A gpt többnyire jól elmondja mi van csak éppenséggel elmondani es megcsinálni valamit óriási különbség. Itt a társas kapcsolati problémákra gondolok.
2023. dec. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Valahol természetes reakció is többek közt GPT behányásokkal jutalmazni az ilyen ismétlődő kérdéseket. Nyilván még az is barátibb, ha keresel neki öt ugyanolyan kérdést, és belinkeled kommentár nélkül, de ha már a legelején megtette valaki, akkor pont elfér egy GPT is a felkínált alternatívák közt. A GPT vagy a keresőmező nem sértődik meg, ha minden nap ugyanaz a nyavalya gyötör...
2023. dec. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!