Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális hogy munka után...

Az normális hogy munka után kidőlök és nem tudok tanulni?

Figyelt kérdés

Általában 5:30 kelek

Munkaidő 7:30 kor kezdődik (szellemi es ha nem a munka terhel éppen, akkor a kollegák)

Este 17 re érek haza.

Éhesen elnyűtten.

Vacsi, kisebb netezés, és semmi agyam sincs már tanulni, de a látásom is már elmegy.


Normális hogy ilyen kevés a kapacitásom?


Másik kérdés:


Az mitől lehet hogy úgy èrzem már du 15 óra lehet, annyit dolgoztam, annyi minden történt már a munkahelyen, nemsoká mehetünk is haza, mert mindjárt 16, és ránézek az órára és kiderül, hogy mégcsak reggel 10 van, de nekem már addig is egy örökkévalóság volt.

Aztán újra reménykedem a sok munkában, hogy na mostmár tényleg mindjárt 16, ránézek az időre és még mindig csak 11 aztán 13 óra van.

Mitől lehet ez?


5:30 tól 17:00 ig az 12 óra saccra.

Miért csak 12 óra a kapacitásom/nap?



#munka után agyhalál
2023. nov. 21. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Miért lehet az hogy munkában azt érzem hogy na már egy egész varosnyi felhőkarcolót is felépítettem, megmentettem a világot leállitottam az atombombát, végre mehetúnk haza, aztán a hidegzuhany, hogy de meg csak 10 óra van! És hátra van még 2 szer ennyi idő amig dolgozni kell!

Mitől vagyok ilyen időzavarban?

2023. nov. 21. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok néha. Arra figyelj hogy mindig pihend ki magad, aludj jól minden este mert egyébként a következő nap hulla leszel, nem tudsz érdemben dolgozni.

A jó alváshoz figyelj, hogy ne csak szellemileg hanem fizikálisan is legyél elfáradva. Egy rövid edzés is elég, csak annyi kell hogy ne forgolódj folyamatosan mikor ágyba fekszel. Ezeket az edzéseket én általában munka után szoktam megcsinálni, hazaérek, bekapok valamit aztán edzés, aztán rendes kaja. Ez felörget, elmúlik az álmosság, aztán mehet a tanulás.

2023. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem szereted a munkádat, kiegyensúlyozatlan a maganeleted, nem mozogsz eleget.
2023. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért ne szeretném a munkámat? Még örülök is neki hogy van és ilyen. A fizikai kicsinálna.

Szoktam edzeni én azt sokallom is. Kilkmetereket futokbgyaloglok meloba vagy utána. Az is kicsinál amúgy.

Újabban màr inkább a tömegközlekedés.

Amugy nincs is magánéletem szóval.kiegyensúlyozottan nincs.


Hazamegyek eszek, net, és kb 9 kor kidőlök. Igy megvan a 8 ora alvás.


De jó lenne ha mondjuk legalább 18-19 vagy 20 ig tudnék tanulni.

De nem megy. A szemem is könnyezik már meg türelmem sincs mivel "kínai"(azért tanulom mert nem értem nem tudom, és hogy tudjam)

2023. nov. 21. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hazaérsz és aludj egy fél órát, órát és utána jobb lesz.
2023. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidő azért telik lassan, mert kur va sok feladatot kell megcsinálni adott idő alatt. Otthon meg lazán osztod be az időd, így ugy tűnik, gyorsabban telik. De amugy igen. Munkahelyen lelassul az idő :/

Csak rágondolok és rosszul leszek.

2023. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs meg hangoskönyvben az anyag? Szem fáradtságra jól jöhet.
márc. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!