Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vékony nők, mennyire vagytok...

Vékony nők, mennyire vagytok elégedettek a pasik visszajelzéseivel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki csak a pasik visszajelzése miatt vékony az már régen rossz, vagy a testképzavar határa. Mondom ezt férfiként, akinek nem az határozza meg azt, hogy mennyire vonzódok egy nőhöz, hogy annak milyen a testalkata. (Bocsánat, hogy nem lányként válaszoltam.)
2023. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ment a piros
2023. okt. 1. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Csak nyugodtan.
2023. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a szép, csinos, sikeres nőknek a világ összes bókja és visszajelzése sem elég. Azok az elérhetetlen nők akik után kisvárosom ffi lakossága sóvárgott, amikor én kamasz voltam, még mindig porondon vannak és még mindig akad olyan idősebb ffi aki szívesen tesz nekik apró kis szívességeket egy kedves mosolyért, pedig.

Másfelől nyilván teher, harmadrészt az Ally Mcbeal-ben volt egy nagyon jó kis pár perces összefoglaló erről, azt mondja Robert D. Jr, a háborgó Ally-nek: maga vanília illatfelhőben topogott be a kétezer dolláros szerkójában, mely a teste minden egyes pontját hangsúlyozza, mintha az újságban látnám, csakhogy most nem lapozhatok, és biztosan van egy kis tükör a Prada táskájában és bármennyire gyűlöl a férfiak vágyának tárgya lenni, sokkal inkább attól fél, hogy egy nap már nem lesz az, és a kérdés ami beleégett mélyen-mélyen-mélyen az elegáns kis szájfényébe, az az, hogy eljött-e már az a nap.


(jóó, tudom, csak idekívánkozott :D)

2023. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy atlagban egy vekony, karcsu no mindig vonzobb lesz a ferfiak szemeben, mint a teltebb tarsaik, igy nyilvan tobb bokot is kapnak.
2023. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Nem nagyon foglalkozom visszajelzésekkel. Így nézek ki, ez van, azért teszek magamért pl. sporttal, mert én jobban érzem úgy magam és nem, mert azt akarom, hogy jobban tetsszem másoknak. Amúgy szerintem sok férfi túl vékonynak tartana, legalábbis én mindenhol azt hallom, hogy az a jó, ha van mit fogni egy nőn. Hát rajtam sose volt :D
2023. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok férfi túl vékonynak tart, mert az vagyok, amúgy meg nem érdekel, mert van barátom lassan 10 éve.
2023. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!