Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az amit megfilmesítenél...

Mi az amit megfilmesítenél életedben?

Figyelt kérdés
mi az amiben többet szenvedtél mint mások? vagy esetleg a boldog pillanataid? ha film készülne az életedről unalmas lenne vagy izgalmas? mik lennének a legérdekesebbek benne? drámai dolgok? most hány éves és férfi vagy nő? nekem nem volt átlagos életem,de másokra vagyok kíváncsi.
2023. szept. 22. 04:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Unalmas, vontatott lenne. Senki nem nézne meg. Max kínzás volna jó.
2023. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Életem különböző részeiből különböző tílusú filmeket lehetne készíteni. A kérdés alapján egyből egy klisés, romantikus komédia jutott eszembe, melyben "az orosz híresség meglátja az egyszerű fiatal nőt Budapesten, majd egy év múlva, amikor véletlenül kapcsolatba kerülnek, kiderül, hogy észrevette, emlékszik rá és érdeklődik iránta", a többi legyen alkotói fikció.
2023. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!