Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Csábításból jeles játékot...

Ha a Csábításból jeles játékot megfilmesítené valaki, akkor a főszereplő kivel jönne össze szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem Nataniel vagy Castiel lenne az akivel összejönne főszereplő. Válaszotokat meg is indokolhatjátok ha gondoljátok, én is le fogom írni hogy, miért pont Castiel vagy Nataniel.

2023. aug. 29. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Castiel
Nataniel
Lisander
Armin
Kentin
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen Castielt mondanám.


Jó, én is vele játszottam végig.


Leginkább azért gondolom így, mert a többi tényleg inkább barátias beütést kelt.


Nathaniel: egyrészt a karakter segít neki ugye a családi dolgaiban, amit én furán éreznék, ha nekem mint barátNŐnek kellene megoldani. A másik ugye, ott van a testvére, akivel sógorságba kerülne a karakter, ami nagyon fura. Pláne, hogy a gimi után, a campusban teljesen kifordul önmagából Nathaniel és szintén segítségre szorul. Szóval, nagyon fura lenne vele.


Lisander: na ő lenne a második szerintem, akivel összejönne, bár vele is fura. Ugye őt már az egyetemen nem látjuk, mint tanuló. Szinte teljesen ki van zárva. Másrészt a személyisége is nyugodtabb, nála én szintén barátságot érzek. Olyan a kisugárzása, mint egy igazi barát, aki mindig melletted van, jóban rosszban, mindig fordulhasz hozzá.


Jó, ez ugye személyes élmények/érzések, de ugye az én indoklásom is ez.


Armin: ugyanezt gondolom. Barát, de annak se valami szoros. Konkrétan, nem tudom, hogy másoknál is így volt-e, de én alig éltem át vele barmit is a gimi alatt. Nem tudom, hogy hoztam össze ezt. Pláne az egyetemen. Szóval, nekem alig van kötödésem hozzá. Olyan, mint egy jó beszélgető partner, és kész. Nem hozott ki belőlem semmit a karaktere. Én amúgy se vagyok olyan, aki megőrűlne a kockákért.


Kentin: na ez a fiú nekem szintén fura. Ugye, benne van a történetben, hogy régen ugyanabba a suliba járt mint a karakter, és bár nem éltük át, mégis én azt érzem mintha tényleg ismertem volna őt. És épp emiatt baráti besorolást kapott. A reménykedő szerelmes, akire a karakter barátként gondol. Ugye a gimi alatt kellett vele a végén foglalkozni, mert rossz irányba terelődött. Ez hasonló Nathanielhez. Segítek neki mint barát, de barátnőként szintén fura lenne, ha a karakternek kellene baratnőként ilyet csinálnia.


Persze, az életben sokszor előfordul ilyesmi, de ennek a karakternek szerintem olyan kell mint Castiel.


És most eljutottam Castielhez. Neki is kellett segíteni, de teljesen más szituban, mindegyik másik karakternek családi, egészségügyi (Lisander) vagy más-más dolgokban kellett segíteni. Nála viszont párkapcsolat. Ugye az exe... Na ez az. A barátom. Segítek neki, mint a többinek. Mégis ezeken az érzéseken keresztül lehet igazán megérezni a törödést, azt, hogy barátságnál fontosabb az illető. Maradj a gimbiben, mert szeretlek...


Jó, mondom vele játszottam végig, ezért kötődöm ugye hozzá.


Mégis az elején is hasonlóan gondolkoztam. A főhősnőhöz szerintem ő illik a legjobban.


A campusban is. Dalt ír a karakternek. Neki... A többieknél nincs meg ez. Híres lett, de van a lány aki az összestöbbi csajszi között is látható.


És az egyetemen, Nathaniel és ő jelenik meg mint férfi lehetséges ex. Armin, Nathaniel, Kentin nem. Tehát ez olyan mint ha náluk akarna folytatódni a cselekmény...


Nekem nagyon nehéz döntés volt nem Castielt választani az egyetemen. Ugye nem őt választottam... És még így is annyira bele illik a sztoriba. Olyan a kapcsolata a karakternek Castiellel, minta - hiába nem vagyunk együtt, akkor is te vagy a legfontosabb, és a valaha volt legjobb döntés.


És még a végére az is, hogy. Nem tudom, hogy a többi fiú adott-e becenevet a karakternek, de annyira de annyira kellemes a kislány megszólítás Castiel szájából. És a gimiben is így hívja!!! Ennyi év után is!


Na jó, szerintem elég ennyi...

2023. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval két általam említett karakter (SPOILER VESZÉLY!):

- Nataniel: Segítőkész, határozott fiatal fiú aki egy tehetős de mégis toxikus családban nevelkedett ezáltal megfelelési kényszerrel küzd emellett van egy idegesítő lánytestvére aki mindig keresztbe akar tenni a játékosnak. Akésőbbi epizódok egyikében meg is tudhatjuk, hogy vajon mitől sebes a háta és egy ágyban alszunk vele.


- Castiel: Nyers, lázadó de mégis jó fej srác aki ráadásul még zenél is. Legelső barátnője egy igen manipulatív vipera volt aki megvezette őt. Később mi leszünk azok akik Castielt vigasztalja amiatt, hogy megtudta milyen is Deborah.


Szerintem ezek azok a dolgok amik jó alapul szolgának egy izgalmas liveactionhoz.

2023. aug. 29. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gimiben Nathaniel sztoriszála nem jött be annyira, mint lehetséges pasijelölt. Ott anno Arminnal jöttem össze, ennek ellenére ő is teljesen jelentéktelen számomra. (Kb 9 éve játszottam és sikerült mindenkinél a lehető legrosszabb válaszokat adnom, így Nathaniel, Lysander és Castiel -50 és -90 között voltak). Talán ebből következik, hogy Castielt kimondottan utáltam. Egy emberi szava nem volt a karakteremhez, igazi ősbunkó volt. Így őt semmilyen kapcsolatra, barátságra sem tudnám elképzelni.


Szóval nyilván mindenki azzal tudna kapcsolatot elképzelni egy megfilmesítésben, akivel szimpatikus sztorivonala volt a játékban.


Az egyetemen nekem például nagyon bejön Nathaniel karaktere.

Az meg, hogy segíteni kell neki...a páromnál ugyanezt megtenném. Nekem például alap, hogy a társamra jobban számíthatok mint egy random barátra és ez erősíti a kapcsolatot, nem gyengíti.

Kentin meg az alternatív életben jön be nagyon.

Lysander sehol. Főleg a Castieles gruppen után. Brrr...

2023. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#1

Ez a mondat "maradj a gimiben mert szeretlek" szerepel a jàtèkban?

jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Nem, de ezt csak visszaemlékezésből írtam. Vagyis a végkimenetel valami ilyesmi volt.


És a monológom véget is elírtam:

"Kislánynak szólítja Castiel a hősnőt az egyetemen is. Ennyi év után is"

jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!