Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olcsóbb rövid italok? (1500-20...

Olcsóbb rövid italok? (1500-2000 Ft körül)

Figyelt kérdés
Néztem a Finlandia nagyon drága, nem tudom megvenni mert akkor elmegy rá az összes maradék pénzem. Sört nem szeretem. Házi pálesz meg bor most nincs itthon sajna.

2023. szept. 14. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vedelj amennyit tudsz: [link]
2023. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Múltkor kikészített egy helyzet, hazafelé menet bementem a legelső dohányboltba, hogy kérek egy kicsi "egyszemélyes" vodkát.

600 foritnot fizettem! Mikor legutóbb ilyet ittam, 2020-ban, akkor még valami 170-ért vettem.

Nem nagyon szoktam rövidezni - pláne nem otthon - de boltba járok, úgy láttam, hogy 5000 alatt kb. csak a kisebb kalinka van, minden más már legalább egy tízest igényel. Bort viszont gyakran iszok, de ott sem találsz már ezer alatt semmit, normális minőség meg valahol 1200-1700 körül kezdődik.

2023. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!