Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van hogy ha fiúként...

Az miért van hogy ha fiúként fiúkkal próbálok haverkodni mindig megijednek hogy rájuk akarok mászni úgy szerelemből? Melegnek hisznek

Figyelt kérdés

Pedig csak tök ártatlan módon haverkodni szeretnék. Csak hát kicsit visszahúzódó vagyok, nehezen beszélek és érzelgős vagyok, meg sokat kérdezek a másikról


Mit rontok el? Mindig jól elijednek tőlem főleg élőben


2023. aug. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kene fogdosni oket
2023. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A "sokat kérdezek" rész is lehet, túl nyomulósnak vagy bizalmaskodónak tarthatják, ha friss ismertségnél olyan dolgokról beszélsz vagy faggatózol, amihez komolyabb bizalmi viszony kell. Férfiak egymás között amúgy sem érzelgősek, vagy ahhoz mélyebb kapcsolat kell, hogy megnyíljanak. A haverkodás elején te még csak egy idegen vagy.
2023. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ne ess túlzásba ezekkel a magán kérdésekkel. Ezeket max felületesen és azokon belül is csak a nagyon alapokat.

Ne vigyorogj rájuk mint vmi vonzó csajra.

Ne keresd folyton a társaságukat, hagyd hogy ők keressék a tiédet. Első lépést megteszed te, aztán pedig ők jönnek. Vagyis én így szoktam.

Ne legyél ilyen kis nyámnyila, nyálas, érzelgős valami mert akkor tuti melegnek néznek.

Az is lehet, hogy a külsőd miatt nézhetnek melegnek. Én adok magamra haj mindig belőve, új ruhák (nem az a divat b*zi fajta), parfüm, szemöldököm szedem, fogam fehér stb.. szal érted. Egyetlen egyszer néztek melegnek de erre rá is kérdezett akkor egy kollegina 4 szem között. Ők ebből az adok magamra, van egy fülbevalóm és nincs barátnőm dolgokból következtettek erre. De akkor se voltak velem ennyire távolságtartóak mint veled, bár igaz, hogy amint letisztázódott, hogy hetero vagyok onnantól kicsit nyíltabbak/barátkozóbbak lettek a férfi kollégák.

2023. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor nincs osszhang akozott, amit mondasz es ahogy viselkedsz, az nagyon zavaro. Pl valaki termeszetellenesen kedves, kozvetlen dolgokat mond, de a testbeszede elharito, remult.
2023. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!