Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utáltátok ti is a kiabálós...

Utáltátok ti is a kiabálós óvónőtöket, illetve tanítótokat/tanáraitokat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tanárnőm, aki csimpánz módjára üvöltözte végig az órákat. Alapvetően szerettem a tanáraimat, mert nagyon rendes emberek voltak, de őt ki nem állhattam.
2023. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan szigorúbb tanárunk, akit egyszer se hallottunk emelt hangon beszélni. Az tényleg úgy beszélt mindíg, mint aki be van nyugtatózva. Mégis ha ha megláttuk a folyosón, ha egy mód volt rá inkább megfordultunk. Kerültük amennyire lehetett, meg ha ő mondott valamit, az úgy volt. Neki egy olyan érdekessége is volt, hogy az ő szava többet számított, mint az igazgató szava, neki nem mondott ellen.


De mikor egy ilyen támadó menyét tanár elkezdett üvöltözni, na ott el is ásta magát nálunk.

2023. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább a többi visító majmot utáltam akiktől nem lehetett figyelni
2023. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nemigazán, én se lennék jobb ha évekig degenerált kölykök között kéne lennem, akiknek a hobbija hogy tönkretegyék az idegeimet.
2023. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: Nem kell nekik sem.
2023. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

#5 Cinikus hozzáállás, te is tudod hogy igenis szükség van olyan dolgozókra akik gyerekekkel foglalkoznak.

Az sosem építő jellegű hozzáállás hogy "ha x munka végzőinek rossz, akkor keressenek más munkát!" hiszen mi van ha tényleg mindenki otthagyja a szakmát? Kinek lesz az jó? :)

A megoldás a dolgozók iránti empátia + reform követelése.

2023. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
6: Márpedig aki úgy áll hozzá, hogy degenerált kölykök között van akiknek hobbijuk, hogy az ő idegeit tegyék tönkre az ne csinálja. Kinek lesz az jó? Mindenkinek. Neki is és a diákoknak is. Tetszik vagy sem, nem mindenkinek való ez a munka. Empatikusan megértem ha valaki kikészül de akkor is ez a helyzet, a lényegen nem változtat. Ha tényleg indokolt akkor felőlem kiabáljon, de az idegroncs tanár felé aki már mindenre csak kiabál nehogy még a diák és a szülei legyenek empatikusak, amikor lehet tök indokolatlanul alázták meg XY-t. Mert van ilyen bőven. Reform persze szükséges lenne, lehetne jobb a szupervízió, és lehetnének jobbak a fizetések. Az a baj az alacsony bérek miatt kétféle ember megy tanárnak: akinek ennek ellenére elég nagy a hivatástudata és képes odatenni magát, valamint azok akiknek ez jutott, nincs versenyképes tudásuk, készségeik ezért az állami szférában utaznak, bent ragadtak ha akartak se tudtak volna soha jobbat találni. Az utóbbi réteg baromi káros a hivatás tekintélyére, csak sajnos elég népes.
2023. aug. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mai napig ki nem állhatom őket. Imádtak velünk üvöltözni és imádtak minket megalázni. Csak azt éppenséggel elfelejtik, hogy ezek a gyerekek egyszer felnőnek, és visszaszívatják őket, tőlünk meg is kapták egy párszor.


Érdekes, a jó fej, kedves és vicces tanárokkal jól kijöttünk. Lehet így is.

2023. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ignoráltam a rossz indulatú tanáraimat. Megkerestem a könnyű részeket a tananyagban és azok segítségével kihoztam a hármast-négyest év végére. A többi kit érdekel?

Azokat pedig, akik azért kiabáltak, mert másként nem lehetett hallani a hangjukat a tahó osztálytársaim miatt, kifejezetten sajnáltam, hogy nem találnak megoldást.

2023. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem volt annyira sok ilyesfajta tanárom, de őket a mai napig sem bírom különösebben, tőlük eltekintve amúgy végtelenül rendes, következetes tanáraim voltak, akiket imádtam és szuperül tanítottak (főleg egyetemre értve, meg egy felsős tanárnőm emelkedett ki nagyon).


Egy alsós, nyugdíj előtt álló nő volt hihetetlenül üvöltözős, aki mellette imádott minket lejáratni, de szerencsére 2 év után ment is el, és a tanári karral együtt könnyebbült meg mindenki.

Illetve gimiben volt még egy ilyen tanár, annyi különbséggel, hogy az egész osztály csinálhatott bármit is, rájuk sosem szólt, engem pedig olyan szinten pécézett ki, hogy konkrétan több percig tartó kiabálást kaptam, amiért allergia mellett tüsszenteni mertem :D Ha nem a saját bőrömön tapasztaltam volna, el nem hittem volna, hogy komolyan azért kiabál velem, mert ő meg volt arról győződve, hogy a terem másik végében hangosan telefonozó, azt kommentelő srác én voltam (amúgy lány vagyok), amíg ő a táblára írt valamit. Fényévenként használom az "utálom" szót embereken, de azt a nőt kifejezetten utáltam, és a mai napig nem tudom, mivel vívhattam ki ilyesfajta ellenszenvet benne, hacsak nem a csendességemmel, visszafogottságommal nem irritáltam.

2023. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!