Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért koptatnak le az emberek...

Miért koptatnak le az emberek minden előzmény nélkül, hirtelen?

Figyelt kérdés
Vagy szó nélkül eltűnnek, vagy az van hogy egy idő után váratlanul írnak egy őszinte szöveget hogy többet ne írjak nekik, de előzetesen semmi se utal rá hogy ilyesmi készül. Így aztán minden újabb ismerősömhöz úgy állok már hogy kitudja mikor nyögi ő is be hirtelen, hogy ne írjak többet
2023. júl. 31. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ezt közvetlenül megelőzően mit szoktál írni nekik?
2023. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha az itteni levelezésről van szó, akkor többnyire az okok:

Egy idő után unnalmassá válik a másik fél; idővel kiderül, hogy nem feltétlen vannak egy hullámhosszon; mások a felek elvárásaik; nehéz úgy, hogy a felek fizikálisan nem találkoznak, nem feltétlen látják egymást, hogy ki kicsoda.

2023. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Vagy regota nyug nekik az ismeretseg, csak te nem vetted eszre. Ez a gyakoribb. Vagy valamit mondtal, csinaltal, ami vegkepp betette a kaput.
2023. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dominik 32 válasza:
Engem is lekoptatnak és már unom. Volt egy ember itt gyakorin, aki rám írt privátban, még e-mail-ben is beszéltünk pár napig, de aztán ő is megszakította velem a kapcsolatot, mert őszintén beszéltem neki a magánéletemről, pl. a múltamról, a sz@r gyerekkoromról, arról, hogy verem anyámat, meg a nővéremet, pontosabban csak megütöm őket rendszeresen, de egy a lényeg, hogy, ha én őszinte vagyok, akkor velem onnantól nem állnak szóba és nem barátkoznak az emberek.
2023. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dominik 32 válasza:
Senki nem áll velem szóba. Pedig lehetne, csak nem kéne az embereknek előítéletesnek lenniük. Én voltam éveken át neonáci, voltam nőgyűlölő, kívántam mások halálát és legszívesebben meg is ölnék másokat, idegbeteg vagyok, mert tönkre mentem idegileg az iskolás évek alatt, amikor az iskolatársaim bántottak és szemétkedtek velem, meg alkoholista voltam többször is, és hát ezen dolgaim miatt senki nem akar velem szóba állni.
2023. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!