Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy minden...

Mi az oka annak, hogy minden előzmény nélkül ellenségesek az emberrel?

Figyelt kérdés

Mikor az ember elmegy kenyeret venni munka után, aki eddig barátságosan fogadta a visszatérő vásárlót, az ember köszöntését sem tudja fogadni. Nem kedvelhet mindenki-mindenkit, de a gyors váltást nem tudja mire vélni az ember.


Mikor elmegy ebédet venni az ember, fizetéskor a kiszolgáló is látja, hogy mit kért, mivel ő szolgálta ki, aztán a társának súgja, hogy itt a tippelős, máskor meg hallja az ember a háttérben másoktól, hogy: “itt a barátnőd”. Értem, hogy rosszindulatúak az emberek Magyarországon, kevés a fizetés is, de mikor az ember a saját dolgait nem tudja intézni, mert minden előzmény nélkül ellenségesek vele, az ciki. Mit lehet ilyenkor tenni?


2023. júl. 29. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Forgalomra nem tértem ki, mert nem az én dolgom, de ha ennyit jelent a vásárló, akkor nem kell csodálkozni a terveken, hogy nem annyi valósult meg.
2023. júl. 29. 11:34
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Magyarul egy máskor kedves eladónak egyszer volt egy rossz napja, nem köszönt vissza, és te erre azonnal ellenségeskedést vizionálsz? Az ilyen tévképzetekkel érdemes szakemberhez fordulni.
2023. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A téma arra irányul, hogy kedves a vásárló, aki én vagyok, kapok ellenséges viselkedést bárhol, akkor is, ha eddig barátságosan fogadtak. Az ember a dolgait nem tudja intézni, mert mások akarják megszabni, hogy mit érezzen a vevő, hogyan vezesse az életét stb. Aztán a fizetésre is lehet hivatkozni, de a szimpátia befolyásolása nem ettől lesz mérvadó.
2023. júl. 29. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha meg te kapsz ellenséges viselkedést bárhol, bárkitől, akkor ezt te váltod ki az emberekből.
2023. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy kedves vagyok velük? Fordítottan kommunikáljak? Nem mindenki szokott így eljárni, de többségében ezt szoktam tapasztalni, hogy vannak negatív felszólalások és visszajelzések felém.
2023. júl. 29. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak ne vedd magadra, oszt jóvan.
2023. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Aztán visszatérő, lezáratlan ügy lesz, hogy én most komolyan vettem náluk valamit? Miért mentem be? Mit kellene változtatom, hogy ez többet ne forduljon elő? :)
2023. júl. 29. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ha kedves vagyok velük, 90%-ban ők is így állnak hozzám. Ha hozzád mindenki ellenségesen áll, akkor ezt nyilván te váltod ki belőlük valamilyen formában. Például valószínű, hogy te csak azt hiszed, hogy kedves vagy.
2023. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gonosz törpe képzésben mindig is dobogós volt világ színvonalban Magyarország.
2023. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!