Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előreláthatóan már csak ma...

Előreláthatóan már csak ma lesz 30 fok feletti idő, utána egész héten több fokkal lemegy, frissítő 14 fok is lesz csütörtök hajnalban. Ti is várjátok ennek a gusztustalan nyári időnek a végét?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 15:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
29%

"A 30 fok ellen mit tegyünk???"


30 fok ellen is lehet tenni. Én személy szerint egész évben túrázom, elég jól hozzászokott a szervezetem. Azt vettem észre, hogy kisebb távokon értsd bolt-otthon le sem izzadok, míg régen vert a víz.


Hozzátenném pont ebből kifolyólag a 0 fokot is relatív jól bírom.


Oda lehet figyelni az öltözködésre is, bő ruházat ami fedi a bőrt, fel lehet venni sapkát, kalapot, hogy ne verjen telibe a nap.

2023. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%

19-es: De cuki vagy:-) Tőled hallok először szőlőzsírról, kézkrémről, egyéb felszerelésekről:-) Látod, el se tudod képzelni, hogy van, aki meg a hideget bírja szarul, esetleg még hidegallergiája is van.

Ha nem bírod a meleget, akkor nem ajánlott kóricálni kint km-eket, amikor nincs hivatalos dolgod, pláne nem sörözgetni. Ha nem tudnád, a melegben jobban üt az alkohol, sokkal könnyebben lehetsz rosszul. Futni se a legnagyobb melegbe menj, hanem mondjuk este, kora reggel, de nem is kulcsfontosságú dolog, így ki is hagyható. Én se akarok télen kirándulni, amikor tudom, hogy mindenbe megfagyok, megyek mondjuk tavasszal, az a legjobb évszak hozzá.

Leírtam már, annak ellenére, hogy nem szeretem a telet, nem sírok, ha télen 0 fok van, esetleg esik a hó, ezek normálisak télen, még akkor is, ha az utóbbi időkben nagyon el vannak csúszva, furcsák az évszakok, de akkor is tudom, hogy nem lehet az általam kedvelt tartomány, 25-35 fok között.

2023. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
51%
Nyár van, nyári időnek kéne lennie. De szerintem az idén nem is volt igazi nyár, olyan semmilyen az idő, és mindjárt vége is.
2023. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nincs igazi tél, nem értem ezt a parát a hidegtől, alig megy 0°C alá, hó is csak elvétve van.
2023. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó volt hogy megint nem volt ma se hajnalban 23 fok alatt a levegő, nyitott ablak mellett is alig aludtam valamit. Cserébe a beígért viharok se jöttek meg, csak van némi felhő, ugyanúgy 27 fok van és fülledt szar idő. (Borsod megye)

Én is alig várom már az őszt.

2023. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Budapesten már esett az eső végre.
2023. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Alig várom, hogy 0 fok legyen, essen az eső álló nap, búskomor sötét idő legyen, hulljanak a levelek, süvítsen a szél, és délután 4-kor már sötétedjen! 😍😍

Lassan úgy is vége a a nyárnak szerencsére, de akkor egy nyárkedvelő se picsogjon nekem, hisz ez az élet rendje. Most jó fél-háromnegyed évre elhúz a kis “strandidőtök” 🤣😏

2023. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
27-es: Mert, mi lesz, ha mégis picsog? Amúgy, csak mondom, hogy pont te meg a fajtád picsogja végig a nyarat, mikor jó idő van, pedig az az élet rendje, hogy nyáron meleg legyen, és a meleg, az nem 15-20 fok.
2023. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%

#27

Ennyire szereted az ónos esőt?

Ha 0 fokban esik az eső, akkor az ugye leérve megfagy, és korcsolyapályává teszi a járdákat és az utakat. De, gratulálok neked, ha ezt szereted. 🤦👏

2023. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy egyszerre legyen a kettő? Gratulálok neked! De még mindig jobban szeretem, mint a 30+ fokot.
2023. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!