Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mèrt küldenèk már sírba a...

Mèrt küldenèk már sírba a 20-on èvesek a 30 felettieket?

Figyelt kérdés

Nem èrtem ,ha visszanèzem az èletem 35 fölött èrtem el szellemi teljesítő kèpessègem maximumát ,ès kinèzetre testalkatra ,erőben is, akkor tudtam hozni a maximumot.

Már 40 vagyok ,de elvagyok fainul ,nincs különösebb gondom tartom magam.

Mièrt temetnènek folyton a 20-onèvesek??


2023. jún. 11. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én itt a gyakorin szoktam ilyen kérdéseket, illetve hozzászólásokat olvasni, de szerintem ugyanaz az 1-2 ember pörög ezen a témán. :-)
2023. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Erthetetlen, nem a középkorban élünk, hogy jó ha a 30-at megérte valaki, tovább nem is nagyon lehetett tervezni. Utána is van élet, sőt el se kezdődött még 30 évesen.
2023. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!