Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a hibás?

ProteinFüggő kérdése:

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

szpergeresként nehezen mondom meg, hogy ahogyan fogalmazok vagy amit mondok az sértő vagy sem, mindegy is én jószándékkal mondok/írok mindent. Van egy megszállottságom ami a Nápolyi Pizza. Benne vagyok egy facebook csoportban ami pontosan erről szól semmi másról. Valaki megemlített egy liszt márkát aminek a neve legyen az, hogy “X”. Leírta, hogy szerintem a márka az a pizza lisztek alja, de hogy láttam már azért az X-nél rosszabbat.


Semmit nem gondoltam erről a kommentről, de aztán az admin eléggé felhúzta rajta magát. Azt gondoltam ha egy ember azt írja, hogy így nem beszélünk stb. attól még nem biztos, hogy igaza van, de aztán 2 másik ember is egyet értett vele, még mindig levagyok döbbenve és azon gondolkozom mi volt ebben ennyire sértő?


Eredeti komment: Sima “Y”-al jobban jársz, “X” pizza liszt az alja, bár láttam rosszabbat. (Terméket direkt nem nevezek meg mert itt most nem az a lényeg)



2023. jún. 5. 21:58
 1/7 Páncélos szúnyog ***** válasza:
100%
Hát erre még trollválaszt sem lehet írni, annyira egy érdektelen fo* ez a kérdés.
2023. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagy fasz, csak az őszinteségeddel megbántottad azokat, akik azt a lisztet veszik.

Sajnos, sajnos, őszintének sem szabad lenni, mert sokszor jobb, ha hallgatsz.Esetleg a ha máshogy fogalmazol.Ezesetben:

YX liszt szerintem (a leg)jobb minőségű.

Na meg ha nem kérnek véleményt, akkor nem kötelező írni.Csak ez van belőle.

2023. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na az előbb láttam a kérdésedet redditen is, most meg itt is. Gondoltam utánanézek ennek a csoportnak facen, és a kommenteknek, mert már tényleg érdekelt. Nos, megtaláltam.

Az egész téma szerintem egy vicc. Volt egy véleményed, ami ugyan nem tartalmazott sok infót, se tartalmat, csak egy saját egyéni vélemény. Nem értem a felháborodást az admin részéről. De a Te reszedről sem értem, az ezen való lovaglást. Ez tényleg egy SEMMI! Engedd el haver, Legközelebb 2x is atgondolod fogalmazol véleményt ebben a csoportban (mégha úgy is érzed, h egy rossz szabad sem volt)

Chill :)

2023. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aspergeres vagyok, de őszintén, mi a faszt olvastam?
2023. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as, nem lovagolok rajta csak próbálok másokat megérteni csak nem megy
2023. jún. 5. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb ötletem nincs; nem lehet, hogy az volt a baj, hogy a kommentedet kötözködésnek vették? Mert, ha mondjuk arról folyt volna a diszkurzus, hogy "melyik liszt a legjobb *szerinted*?", akkor az írásod helytálló lett volna, így viszont lehet, hogy egyfajta kéretlen, nyersebb megjegyzés volt?
2023. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!