Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » ?Fuhh hol is kezdjem mai nap...

?Fuhh hol is kezdjem mai nap folyaman..

Figyelt kérdés
a főnök be hívott velem együtt 3 embert a műhelyből aztán szó volt sok mindenről nem is ez a lényeg utánna egyessével beszélt mindenkivel amikor rám került a sor be mentem le ültem ott is először szó volt a munkáról mit hogy kellene mit miért stb.. de amit utánna kérdezett az sokkolt pár hete be jött a műhelybe aztán mondta hogy nyújtsam ki a kezem remegett mivel olyan gépen voltam rá is tértünk erre ma aztán mondja nekem hogy szerintem tollas a hát.. lényeg a lényeg szóról szóra megkérdezte hogy drogozok e vagy alkoholizalok e vagy van e bármilyen függőségem mert hogy remeg a kezem folyton hát köpni nyelni nem tudtam borzasztóan kellemetlen volt hogy gondolj ezt.. soha az életbe nem probáltam semmilyen drogot és alkoholt is nagyon nagyon ritkán iszok van hogy fél évente akkor is mértékkel Mit gondoltok és mi a véleményetek erről az egészrő?
2023. jún. 2. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy buta a főnököd, hogy nincs tisztában a gépek okozta testi hatásokról. Mondd neki, hogy ez sértő volt számodra, hogy ilyet feltételez rólad, vetethet akár vért is kivizsgálásra, de ha téved akkor akár be is perelheted rágalmazásért vagy becsület sértésért.
2023. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy akár most is mehetünk vérvétel vagy bármilyen tesztet csináltatni nincs félni valóm
2023. jún. 2. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
És mentetek? Erőltesd neki, hogy te mész szívesen, de el fogod híresztelni milyen ember ő.
2023. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem mentünk azt mondta hogy dehogy is nem nem akart ő semmilyen tesztet pedig mondtam hogy akár most is mehetünk

nem leszek én itt hosszútávon..

2023. jún. 3. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyes.
2023. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!