Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a ghosting, szó nélküli...

Ez a ghosting, szó nélküli eltűnés világszerte elterjedt, vagy a magyaroknál kimagasló?

Figyelt kérdés
Roppant idegesítő viselkedés, amikor jó pár levél után egyszer csak eltűnik a másik fél. Időt és energiát fektetsz a levélbe, erre semmi szó nélkül lelépnek. Mik a tapasztalataitok?
2023. máj. 29. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol megy ez, találnak jobbat, vagy nem jössz be nekik, megesik.
2023. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez tinik, fiatal felnőtteknél van csak jelen. Az én környezetemben nem hallottam még.
2023. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vilagszerte el van terjedve. nem szamit, majd jon masik
2023. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden korosztálynál megvan.
2023. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A fogyasztói társadalomban egymást is fogyasztjuk.
2023. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A "közösségi" média gyümölcse.
2023. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kimagasló, mindenhol jelen van. Annyira nem csak magyaroknál kimagasló, hogy nincs is kifejezetten rá magyar szó, csak az angol szót használjuk rá.


Könnyebb nem visszaírni és elfelejteni a másikat, mint lezárni egy "Bocs, de nem akarok többé veled beszélgetni" sorral, elég kínos lenne.

2023. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú, velem is megesett többször is, ilyenkor olyan űrt érzek, még ha nem is voltunk barátok, akkor is rossz, hogy válasz nélkül maradok.
2023. máj. 30. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!