Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik a pszichológusom, mit...

Tetszik a pszichológusom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy megtudja. Félek ettől, viszont iszonyatosan vágyom rá. Tudom hogy páciensként tekint rám, ezért nem kellene tudnia. Viszont elvárja az érzelmi őszinteséget!

Mit tegyek?


2023. febr. 23. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

#10 Nem fogok pereskedni, de azt kellett volna. Viszont inkább távol tartom magam az ilyenektől.


Egyébként zárjuk is le az én témámat, mert ez amúgy sem ide illik...

2023. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána az áttételnek. Ez kb olyan, hogy a páciens beleszeret a gyógyítójába. A legtöbb esetben ez nem tényleges szerelem, hanem egy ideált vetítesz rá. Ezzel a vonzódással tudnak dolgozni a terápiában, és kifejezetten gyakori jelenség. Szerintem kényelmesebb túlesni rajta és kimondani (egy csöppet nem lesz meglepve, tanult ilyenről, és könnyen lehet, hogy te vagy a praxisában a 40., aki meg is mondta neki), mint rejtegetni, miközben úgyis ordít rólad. Ettől nem fog kirúgni, és emiatt nem is kell otthagyni, mert az utódja ugyanúgy tetszene. Ha nő lenne az utódja, akkor meg anyaként szeretnéd.
2023. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusod tudja. Emiatt ne aggódj.
2023. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet tudja

Mondtam neki hogy szimpatikusnak találom :D

2023. febr. 23. 18:33
 15/17 anonim ***** válasza:
5#-el értek egyet.
2023. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Az a pszichológus dolga, hogy ne hozzon olyan helyzetbe ahol az érzelmi őszinteség az, hogy megizélnéd.
2023. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
XDDD
2023. máj. 13. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!