Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fárasztó lehetek ha minden...

Fárasztó lehetek ha minden reggel felhúzza az agyamat a tömegközlekedés és ezt sokszor le is írom az ismerőseimnek Messengeren?

Figyelt kérdés
Hogy ma éppen mi húzott fel. Azoknak akikkel amúgy is írogatok
2023. febr. 16. 05:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nagyon... mindenkinek megvan a saját gondja, és nem kíváncsiak arra, hogy minden nap ugyanazt a rinyálást meghallgassák tőled. Én már rég tiltottalak volna.
2023. febr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szar dolog egy energiavámpír.
2023. febr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Aztán remélem nem fogsz azon csodálkozni, ha egyedül fogsz maradni, mert senki nem lesz rád kíváncsi. Minek panaszkodsz? Miért használod a másikat lelki szemetesládának?


Ha neked írna napi szinten valaki ilyen rinyálós szöveget, te mit tennél?

2023. febr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
De ráadásul még ha valami komoly problémád lenne, amit tényleg ki kell beszélni... De az, hogy idegesít a tömegközlekedés...? Mert? Szerinted kit nem? És akkor mi van?
2023. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy idő után szeretem igen.. főleg ha a semmiről panaszkodsz mindennap.
2023. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan igen.
2023. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek a kivétel, nálunk bevett dolog a haverokkal közösen bosszankodni egyet, aztán utána dumálunk tovább másról. Szerintem ebben nincs semmi, tök természetes hogy az emberekkel történnek idegesítő dolgok, nem gondolom hogy ezt el kéne titkolni.
2023. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

#7

És ezért kellett mindenkit leszavaznod, aki nem a te véleményeddel azonos, 78%-os.


"A hozzánk legközelebb álló 5 ember átlaga vagyunk."

Brian Tracy


Ebből is látszik, hogy nálatok, 7-es, milyen az értelmi színvonal.

2023. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

"nálunk bevett dolog a haverokkal közösen bosszankodni egyet, aztán utána dumálunk tovább másról"


Ez más: ez nálatok egy közös szokás. Azzal van gond, amikor valaki ezt egyoldalúan teszi. Vannak olyan ismerőseim, akiktől, ha megkérdezem, mi újság, azonnal elkezdenek panaszkodni, meg fröcsögni, rettetnő kellemetlen.

2023. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

#8

Csak a sértegetéseket pontoztam le, aki normálisan leírta hogy nem szereti, arra zöldet nyomtam.

(Amúgy hogy a túróba vonsz “átlagot” emberi lényekből? :D )

2023. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!