Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén, ti mit gondoltok az...

Őszintén, ti mit gondoltok az lmbtq aktivistákról? Van bármi cselekedetük, amivel egyet tudtok érteni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Én utálom őket. Hangsúlyoznám NEM AZÉRT mert a melegekkel magukkal bármi bajom lenne, nem vagyok homofób. Viszont az erőszakos, agresszor propagandájukat amit nyomatnak, hogy egy filmet vagy egy könyvet nem lehet már elkészíteni meleg meg trasznemű karakterek nélkül, nagyon nem csipázom.
2023. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően egyetértek a céljaikkal és értékeikkel, de elismerem, van hogy túlzásokba esnek. Sajnos túl van politizálva ez a kérdés mindkét oldalról, és a két tábor nem tud egymással értelmes párbeszédet folytatni.
2023. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az egyes hozzászólóval. Pedig imádom a meleg és a leszbikus kapcsolatokat könyvekben és sorozatokban is, de attól már agybajt kapok, hogy tényleg nem lehet úgy csinálni semmit, hogy abban ne legyen benne. Nem az, hogy akkor csinálnak olyan műsort, ami két leszbikus vagy meleg kapcsolatot követi végig, hanem szinte kényszeresen bebaxxák. Miért? Mert. Ha mondjuk a sorozat nem középiskolai szinten reked meg, vagy nem egymáshoz fűződő szálakkal kerül bele ilyen mellékszál, még oké lenne, de előbb vagy utóbb úgyis az lesz, hogy mindenki hall vagy ismer mindenkit, vagy már alapból megvannak a szálak. Nincs az, hogy nagy ez a világ, mindenkinek megvan a maga élete, nem feltétlen kell a főhősök és mellékszereplők közelében lenni vagy ismerni őket vagy az ő ismerőseiket.
2023. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az aktivistákkal az a baromi nagy baj, hogy ha megoldódna a dolog, ami miatt kampányolnak, akkor elveszítenék a hatalmukat/életcéljukat/melójukat/befolyásukat. Ezt nagyon sokan nem akarják. Ezért generálni kell tovább a problémát, hogy menjen tovább a biznisz.


A másik dolog. Sokszor látom, hogy nem elég az, hogy elfogadd, hogy oké, léteznek melegek. Szeretni, imádni kell minden egyes meleget. Most én mit szeressek egy vadidegen, felnőtt emberen, ha nincs semmi konkrét okom rá?

Ráadáasul nagyon sok aktivista eljutott oda, hogy már olyan embereket is véd, akik nem érdemlik meg, csak mert az adott csoporthoz tartoznak. Konkrét példa, van egy bizonyos interneten híres személy. Férfi, nőnek érzi magát. A saját bevallása szerint szexuálisan bántalmazta a demens, magatehetetlen anyját. Börtönben van. Ennek ellenére sok aktivista azon agonizál, hogy nem mindenki hajlandó a választott női nevén emlegetni ezt az embert.

Nyilván nem minden meleg pedofil. De most már a konkrétan pedofíliáért elítélt meleg emberek ügyeit el kell hallgatni, eltusolni, mert ilyen nincs, nem nem, nem létezik. Hogy hány nagy meleg gondolkodó védi a pedofíliát... Ja, az nem számít. Mondom mégegyszer, nem azt mondom, hogy mind azok. De az áldozatok szembeköpése, hogy úgy csinálunk, mintha nem is léteznének.


Őszinte leszek, én a transz mizériát teljesen más kategóriának tartom. Nem hiszek abban, hogy bárki nemet tud váltani és nem tartom jó iránynak, hogy egy mentális elváltozásra csak rádobunk kísérleti műtéteket, aztán majd csak lesz valami.

2023. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Idegesít, hogy képtelenek elfogadni - ők, akik ordítják, hogy jajfogadjukelegymást -, ha valaki nem ért egyet velük.
2023. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Soha életemben nem futottam még össze egy lmbt aktivistával sem a való életben, csak olyanokkal, akik szerint túlságosan túl van tolva az lmbt aktivitmus, és jaj de erőszakosak ezek az emberek.


Két szempontból tartom röhejnek a kérdést:

-itt, Magyarországon a kormányunk híres a melegellenes uszításairól, a magyar nép pedig híres arról, hogy vevő erre az uszításra

-biztosra veszem, hogy innen az összes kommentelő kizárólag csak a neten látott melegjogi aktivistát, vagy azért, mert szánt szándékkal kutatja fel őket, vagy pedig azért, mert olyan oldalakat látogat, ahol uszítás zajlik. Ez alapján megy itt az észosztás.


Ezek alapján pedig teljesen hatástalan amit az lmbtsek csinálnak, ti meg semmitérő kis hisztis pcsák vagytok, akik képtelenek megbirkózni a puszta gondolattal, hogy valahol a világban élnek olyan emberek, akiknek nem ti vagytok a világ közepe. Mert erről van szó úgy istenigazából, nem arról, hogy titeket valaha is elért volna az aktivizmusok bármilyen hatása. Az lmbtsek olyan problémákról beszélnek amik nem hogy nem érintenek titeket, ergo abszolút hidegen hagynak titeket, hanem ráadásul még támadásként is élitek meg őket, hiszen "há'a b.zik aszongyák hogy a heterók megkülönböztetik őket, márpedig énis hetero vagyok, de én nem különböztem meg őket, szóval személy szerint engem támadnak a b.zik, és nagyon túlzásba viszik!!!! én nem vagyok homofob, szóval miért kell bántani a heterokat??" EZ a probléma gyökere, ami gyerekes és nevetséges. Ennél már csak az a gyerekesebb és nevetségesebb, ahogy racionális, és "átgondolt" érveket próbáltok felhozni a szinte alig létező magyar lmbt aktivisták ellen.

2023. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Mivel ők is, a náci fidesz ellen vannak, ezért mindenben 100 %-ban támogatom őket.
2023. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

#7, segítesz nekem megérteni kérlek, hogy lehet a Fidesz náci, ha Izrael egyik legjobb barátja Magyarország, ha Magyarországon van a legnagyobb zsidóság Izrael után (a populációhoz képest), ha Magyarországon élhetnek Európában a legnagyobb békében a zsidó emberek (zsidó emberek és rabbik mondják), ha Magyarországon van Európa legnagyobb zsinagógája, ami ráadásul működik?


Nem vagyok fideszes és nem is kell a fideszt szeretni, de hülyeségeket sem kellene beszélni. Mert pont hogy az ellenzéki összefogásban vannak IGAZI nácik, akikre te ráadásul szavaztál is. Úgyhogy ilyen alapon akkor te is náci vagy, mert támogatsz egy olyan összefogást, amiben nácik is vannak. Na ehhez mit szólsz?

2023. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
8: Ne viccelj már. Egy háborúpárti, orosz bábkormány van hatalmon, ami kizárolag az ostoba aljas uszításhoz, gyűlölködéshez ért. Lényegében orosz MEGSZÁLLÁS alatt van az ország. Az ország elvesztette a szuverenítását, amikor a fideszt hatalomra segítették az oroszok.
2023. febr. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az tenyleg idegesito, hogy mar minden sztoriba KELL lennie meleg karakternek, de legalabb van, amikor megoldjak rendesen. Pl a Fura Vilagban nekem abszolut nem volt zavaro, pedig azon is kiakadtak, de egyaltalan nem volt a sztori resze, az meg boven belefert, hogy bemutatjak, hogy a tini srac crushol egy masik sracot, kb ketto percet kapott az egesz.

Most volt valami Resident Evil sorozat Netflixen, azt nem neztem, csak hallottam, ahogy a parom nezi, hat, abban volt minden, szerintem a cegvezeto nohoz nem passzolt a leszbiseg, es a nyuszimento veganok is eleg furak voltak egy zombis sorozatban XD Az a sorozat pl full propagandanak hangzott.

A Last of Us EP3-ert az egesz internet odaig van, es biztos vagyok benne, hogy ennek CSAK az az oka, hogy meleg volt a ket karakter, mert nekem pl, mint abszolut LGBTQ partinak az a resz szimplan gci unalmas volt, mondom, semmilyen szinten nem zavarnak a meleg karakterek es ez a ketto a jatekban is az volt, tehat a sztoriba passzoltak, ezzel nincsen baj. De ROHADT UNALMAS volt a resz. Elhuztak, indokolatlanul hosszu volt az egesz, mindig vartam, hogy na, mikor folytatodik a sztori, az nem lehet, hogy az egesz resz csak errol szol, hogy ket huszadrangu karakter eletet nezzuk. De arrol szolt. Es nem lehet rola rosszat mondani, mert melegek.


Mondom, engem sem az nem zavar, ha az utcan elottem smarolnak, en megszavaznam, hogy hazasodhassanak, orokbefogadhassanak es minden egyeb jogot megkapjanak, amit a heterok. Abszolut tamogatnam oket mindenben. De az mar sok, hogy nem mondhatom egy sorozat egyik reszere, hogy ez szerintem egy szar, anelkul, hogy azonnal homofobnak gondolna mindenki xD

2023. febr. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!