Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani elk*rvult világról?

Figyelt kérdés

Mostanság akkora nagy divat lett ez az onlyfans “modellkedés”, és társai, hogy hihetetlen. Annyi angyal arcú lányt látok akiknek az insta leírásaikban benne vannak ezek a linkek, ki sem néznéd belőle de mégis ezt csinálja.

Mi lessz így a mostani generációval? Hogyan fog találni bárki magának egy normális lányt aki nem épp s*xmunkás az interneten? Ki az aki tényleg komolyan gondolja a jövőjét egy ilyennel? Amikor majd a gyerekei iskolába járnak majd az osztálytársak azon fognak versengeni, hogy ki anyukájának van több feliratkozója ott vagy mi?.. meg egymásnak küldözgetik majd a muterok képeit?..

Én már ezen teljesen ki vagyok akadva, oké, hogy kb. ingyen pénz meg nem kell nekik fix 8 órát benn ülni valahol de akkor is. Ezeknek nincs szégyenérzete vagy valami? Hogyan akarnak majd normális párt találni maguknak amikor majd kiöregednek ebből a “szakmából”? Meg miért jó előfizetni ilyenekre? Van rengeteg oldal ahol ingyen nézhetnek bármit bármekkora mennyiségben. Vagy csak én vagyok így ezzel, hogy biztosan nem jönnék olyannal össze aki a neten árulja magát és már a fél világ látta mindenét is? Ez más férfiaknak bejön, hogy a nője egy világi krva akit már mindenki látott kívül belül?..


2023. jan. 5. 20:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mert eltaláltam a többség gyengepontját, biztos magukra ismertek :) persze hogy igazam van.
2023. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#18

Ahogy látom a saját nemedre már nem tudsz ilyen példát írni.:D De az a savanyú nyalóka csak tud valamit, ha már a fél város végigszopta nem?:D

Azért az már valami, hogy ha a félig elszopogatott nyalókádat a barátnődnek adod ő meg tovább szopogatja mert az íze megmaradt és ugyan olyan jó, de az agyon használt izzadt büdös gombás cipődbe nem fogja beledugni a lábát senki.:D

Érted a lényegét?


#19

Igen igazad van, nagyon sok mindenkiből eltűnt már az emberség.. Az a nő aki tényleg dolgozik normálisan, vannak céljai és tesz is értük az már nagyon ritka! Egyszerűbb ribizlinek állni a neten vagy keresni egy pénzeszsákot aki eltartja egy darabig.

2023. jan. 6. 17:54
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

"HAGYJUK EGYMÁST BÉKÉN A BÚS PITSÁBA."

Ámen. Kár hogy soha nem fog bekövetkezni, mert az emberek egyszerűen imádnak másokat kritizálni, lételemük hogy az életükben vájkálnak, és ott szólnak le ahol tudnak. Ha pedig valami nem akar összejönni, mint pl a csajozás, akkor az mindenki más hibája, merezamaivilág meg ezek az elk*rvulr mai nők. Felelősségvállalás helyett sokkal könnyebb utálkozni, az már úgyis zsigerből megy. Nagyon ritkán látok olyan embert aki ez alól kivétel, és képes a saját életével foglalkozni, másokat meg magasról leszarni. Sajnos.

2023. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%
Egyesek azt képzelik, hogy mindenki erkölcstelen, csak ők a kivételek. Gondolom, alacsony önbizalmunkat kompenzálják ezzel a fantáziával.
2023. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24

Mert mi erkölcsösség van abban, hogy a neten árulod a tested? Ezt magyarázd meg kérlek.

2023. jan. 7. 09:43
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted csak te nem árulod a testedet? Neked ezt kell hinned ahhoz hogy valakinek érezd magad? Ez nagyon szomorú. Fordulj orvoshoz.
2023. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
84%
#25 Azzal is árulod a tested ha fizikai munkát végzel, hiszen az izmaidat használod hogy valaki igényeit kielégítsd. Ha szellemi munkát végzel akkor meg az agyadat. Az ami a lábad között van ugyanolyan testrész, mint az agyad, a vádlid, vagy bármi más. De tudom hogy ezt hiába magyarázom, mert ez az "a szex egy privát szent dolog mi az hogy valaki pénzért csinálja jézusúristen!" mentalitás úgy van beleékelődve az emberek tudatába, mint zsidókéba a generációs trauma.
2023. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Jaj jaj hölgyeim..

Tessék megnyugodni, látom nagyon szíven talált ez a kérdés titeket, de miért? Sajnálom, hogy ebben a kérdésben nem a férfiak vannak szapulva, hanem a nők. Tudom furcsa lehet mert 10/9 kérdésben mindig a férfi az alávaló alak és ti pedig mindig a tisztességes szeretőt tartók.:D

#26

Nem tudom hol olvastál te ilyen kijelentést, de én biztosan nem írtam ilyet. Ezek szerint nálad nincs rendben valami a fejben, kérlek keress fel egy pszichológust és beszéld meg vele, ezeket a képzelgéseidet. Kicsit sajnállak is.

#27

Wáó, most nekem ezzel eléggé újat mondtál, hogy pl: egy kőműves/programozó egyen rangú (munkát végez) egy prostival. Szerintem nagyon nem:D Ott a (szakmai)tudásodat és az idődet adod el pénzért az egy dolog, hogy a testeddel csinálod (mi mással..). Ja, hogy neked egyen értékű a nemi szerved a vádliddal? Akkor miért nem mutogatod ugyan úgy azt is mint nyáron a vádlid? Olyat még nem láttam, hogy valakit megszóltak/elvittek a rendőrök azért mert kint volt a vádlija, de olyat már igen aki a nem szervét mutogatta:D

Elég silány és buta példa volt, kérlek legközelebb erőltesd meg jobban egy kicsit magad, ha okosat szeretnél mondani.:)


Nem tervezetem vitázni meg reméltem, hogy a kérdéssel kapcsolatban ír mindenki (akinek van róla véleménye). Sajnálom, hogy itt is megjelentek a toxic gyakoris férfi utáló nőcskék (ja igen igen tudom csak engem mert én xy vagyok:D). De, ha gondoljátok én szívesen játszok itt veletek, jól szórakozok rajtatok.:)

2023. jan. 7. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!