Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van pár rossz fogam de nem...

Van pár rossz fogam de nem tudom megcsináltatni, megpróbáljam inkább kihúzni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Elég büdös mint a rohadás
2023. jan. 4. 20:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Régen úgy csinálták, rákötötték a damilt és bebaszták az ajtót.

Nagymamám mesélte.

2023. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Alkohol fertőtlenítésnek.
2023. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Na akkor még egyszer. Damil egyik vége fog, másik vége kilincs és úgy basszák be.
2023. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerintem csak basszatok be damil és ajtó nélkül. Az is fertőtlenít
2023. jan. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
60%

Van ilyen történet de azt te nem tudod leutánozni.

Kezdjük ott hogy nekem sincs tb-m, sőt már mikor bevezették ezt az új törvényt már volt több mint 500 ezres tb tartozásom (vagy 10 éve dolgoztam utoljára). Aztán bejött ez az új 6 hónapos valami törvény, de eltört a kezem és bevitt a mentő, aztán onnan is rámterheltek valamennyit (újabb papírok jöttek). Ezután se fizettem és letiltani se tudták mivel nincs a nevemen semmi, de amikor a fogorvoshoz mentem gyulladással és megnézte a taj számom azt mondta hogy csak sürgősségin látnak el, és ő nem foglalkozik velem. A bökkenő a dologban az volt hogy a sürgősségi kb 25 km-re van tőlem és buszra se volt pénzem (tehát maradtak a házi megoldások).

Az egyik fogam miatt volt a gyulladás, és egy kicsit mozgott is. Az első napokban használt a rengeteg algoflex meg hasonló gyógyszerek (amit az elhunyt papám szekrényében találtam) de kb napi 3000 mg-ot szedtem kb 3-4 óránként 2 darabot, és egyre csak romlott az állapotom, egyre nagyobb lett a dagadás (már beszélni se nagyon bírtam). Azt láttam hogy hamarosan kifogy az összes fájdalomcsillapító, és kb az öngyilkosságon is gondolkodtam már, de volt egy utolsó esélyem. Tudtam hogy van a gyógyszerek közt egy morfin csepp, amit az öreg a halála előtt nyomott. Annó írtam is ki egy kérdést ezzel kapcsolatosan

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__1..

Na ez a csepp úgy kiszedte a fájdalmat hogy semmit, de kb totálisan semmit nem éreztem és még marha jó kedvem is volt. Fogtam egy kombinált fogót és szépen lassan hideg vérrel kihúztam.

Nekem így alakult, de ha nincs az az erős morfium csepp, akkor nem tudom mi lett volna. A másik ötlet az volt hogy leiszom magam pálinkával és haver kirántja, de aztán így alakult.

2023. jan. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!