Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezeket a rossz fogakat mennyib...

Ezeket a rossz fogakat mennyibe kerülne megcsináltatni? Illetve milyen fogorvosi eljárással lehetne rendbe hozatni őket?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 19. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem koronával lehetne megoldani és több százezerrel kell számolni. Ismerősnek most lett kész a koronája, 5 fogra lett azt hiszem a vége 400. Nem tudom amúgy milyen árak vannak, nem tudom ez soknak vagy kevésnek számít-e.
2021. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felülre korona, alul talán elég egy fogszabályzó is.
2021. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A social sixre (tehát amit befotóztál felső frontfogaidra) korona kell, hogy önmagában elegendőek-e vagy kell-e gyökérkezelni, az ennyi alapján nem mondható meg. Hogy a többi fogaddal mi van(mondjuk a bölcsöket ne számítsuk, de így is marad 22) nem derült ki és jó fogorvost nem fogsz találni, aki megcsinálja neked elől, de a hátsókat hagyja hasonló állapotban. És jogosan merül fel, hogy a hátsók is rosszak, akinek már az elülsők így néznek ki, annál hátrébb még ennél is rosszabb lehet a helyzet.
2021. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!