Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni egy (testileg...

Mit tudok tenni egy (testileg is megpróbált bántalmazni) bántalmazó szomszéd ellen ?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja az utcán,fényes nappal testileg megpróbált megtámadni,amire úgy reagáltam,hogy rendőrt hívtam !!! Teljes mértékben nekem adtak igazat,ki jöttek 2x is de nem találták itthon !! Jegyző könyvet fel vettek ,szóval van nyoma ellene !! Utána véletlen találkoztuni a háznál,ágaskodott,rágalmazott minden utolsónak el lettem hordva !!! Fel hívtam ismét a rendőrséget,ki voltak akadva , nem találták a tagot itthon (nem tudom sokszor hol lehet) Egyik nap mentemvolna a dolgomra,nem engedle a lépcsőn,rám mozdúl megpróbál ismét be tartani-fenyíteni.Én 3 vagyok ő 40 pár éves ...mit tudok vele szembe tenni ? Nem élhetek így vele .
2022. nov. 26. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Riasztópisztoly, gázspray, medveriasztó spray, személyi riasztó.
2022. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Elköltözni..


Nagyon szomorú, de a rendőrség és senki más nem fogja eltakarítani onnan ameddig nincs alapos oka rá. Értsd.. zaklat meg rágalmaz meg ilyesmi.. ezért nem fogják lecsukni. Ha bánt fizikailag akkor már megeshet, hogy bekerül, de évekig akkor sem marad bent. Én azt mondom, hogy jobb ha menekülsz mielőtt tényleg valami történik.

2022. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Nem szégyen a munka, ajánlom mindenkinek.
2022. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
telefonra vedd fel azért mielőtt történik valami vagy gopro
2022. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Verettesd meg
2022. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 én vagyok a tulaj,nem költözök el !!!
2022. nov. 26. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi baja lehet veled,azt tudod?
2022. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem ,ők kb 4 éve költöztek ide, én 20 éve itt élek ... a csaj sose köszönt ha igen,mint a kutyának kb ...
2022. nov. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!