Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha tényleg úgy bánnánk...

Hogy ha tényleg úgy bánnánk egy emberrel ahogy szeretnénk hogy velünk is bánjanak, valóban jobbá válhatna a világ? Miért olyan nehezen kivitelezhető?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jobb hely lenne, ha kedvesen és normálisan állnánk egymáshoz, de ez nem fog megvalósulni. Mindig lesznek konfliktusok, bunkózások és sok esetben aki idegen azzal egyáltalán nem vagyunk kedvesek.
2022. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Így is nagyon sok probléma ered abból, hogy magunkból indulunk ki amikor más emberekről van szó. Nem úgy kell a másikkal bánni, ahogy szeretnénk, hogy velünk is bánjanak, hanem úgy kell másokkal bánni ahogy ŐK szeretnék, hogy velük bánjanak. Hatalmas különbség.
2022. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"-essel vitatkoznék.

Mert amit állít az egyenlő azzal,hogy altruisták legyünk másokkal.Ha kell akkor nyaljuk a talpát,ha kell áldozzuk be magunkat....bármiben...mert ő ugye azt szeretné.

Én is szeretnék sok mindent, de nem úgy, mások úgy ugráljanak,ahogy nekem jó. Ez enyhén szólva is önzés,de a köbön !

A történelem jó példákat ad,hová vezet ez. Kis hazánkban főleg :(

2022. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jav : A 2-essel...
2022. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem így és erre értettem, de ha ennyit ragadtál meg belőle akkor inkább nem állok le vitázni :D
2022. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!