Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pozitívan vagy negatívan...

Pozitívan vagy negatívan látod a jövőt, az elmúlt 1-2 évet figyelembe véve?

Figyelt kérdés

Covid, lezárások, oltások körüli herce-hurca, háború, gigantikus infláció, korrupció, klíma probléma, társadalom elöregedése, közbiztonság, energiaválság, árak, illetve a valaki szerint valós de valaki szerint konteó Great Reset (népességcsökkentés), stb...


Hogyan látod a következő 5-10-20 évet, főleg Magyarországon, de ugyanúgy Európára vagy globálisan is érthető a kérdés!?

Jobb lesz ennél a jelenlegi helyzetnél, stagnálunk, vagy esetleg rosszabbodni fog?


2022. okt. 18. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Biztosan jobb lesz.
Valószínűleg jobb lesz.
Valószínű stagnálás várható.
Biztos stagnálás várható.
Valószínűleg romlik a helyzet.
Biztosan romlani fog a helyzet.
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmi jóra ne számíts. Előre lehet tudni, hogy mi lesz még. Az "infláció" teljesen csődbe visz mindenkit, elveszíti mindenki a házát, lesz még egy pandémia, lesz egy kibertámadás, a háború meg még sok évig eltart és terjeszkedni fog stb-stb. Ideje lenne tájékozódni és harcolni ellene, amíg nem késő.
2022. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Életemben nem láttam ilyen sötét színben a jövőt.

Ehhez azért tudnod kell, hogy nálam optimistább ismerősöm nem nagyon van.

Soha semmi nem tört le hosszabb időre és nem vette el a kedvem úgy igazán.

Az elmúlt időszak viszont teljesen megforgatott.

Pedig semmi rendkívüli nem történt velem.

Van munkám, megélek, nincs semmi komoly probléma az életemben.

Mégis olyan fásult lettem.

Igazából olyan frusztrált, türelmetlen és negatív lettem,amit mindig is utáltam másokban.

Ezt megélni úgy, hogy nem mások mondják, hanem én veszem észre magamon, még rosszabb.

Jó ideje vannak komor gondolataim, hogy már semminek nincs igazán értelme.

Szerintem nagyon megdöbbentené a környezetemet, ha tudnák mi zajlik a fejemben.

Senki nem értené meg,hogy mi okom lehetett panaszra.

2022. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Máris megjelent az Uniót hibáztató plakát..

Mindenki, minden rossz környezetünkben, de mi vagyunk a követendő példa?

2022. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem állnak helyre a normális kapcsolatok Oroszországgal, akkor Európa hanyatlani fog. Magyarország még jobban áll, de le fog minket húzni Európa többi része.
2022. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Magyarország jobban áll?? Mégis hova a bánatos f4szba lehetne ettől lejjebb Európában?
2022. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Első leírta.
2022. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

5: Tájékozódj:


Magyarország kimaradhat a világszintű gazdasági válságból


[link]

2022. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Ja a indekszenírták?

Akkor télleg.

Az megvan, hogy a Reuters szerint Magyarországon extrém alacsony a lakosság szerint a hírforrások megbízhatósága.

Vajon mi lehet az oka?

Olvass egy kis nemzetközi sajtót Magyarországról és némi ellenzéki híreket is!

Biztos, hogy egyik sem 100%-ban megbízható,de segít megérteni, hogy miért nem érezzük a bőrünkön a kormány által harsogott kánaánt.

2022. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Sokminden megváltozhat, valószínűleg sokáig rossz lesz, de a végén minden jó irányba fog haladni. Persze még az is előfordulhat, hogy az illumináti/sátánizmus valós és egy olyan pokoli helyzetbe fognak hozni a világvezetői, mint a Rockefellerek és Rochildok, hogy kénytelenek leszünk elfogadni olyan embertelen, ördög teremtette dolgokat, mint az emberáldozatok, pedofília, stb., aztán Orbán Viktor, a megmentő, Jézus reinkarnációja elvezeti eme szegény népet az igazság barlangjába és isteni erejével együtt fog harcolni velünk a megtestesült gonosz ellen... (Minden jobb lesz!)
2022. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!