Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! FB-on hogy tudok újra...

SOS! FB-on hogy tudok újra írni valakinek akivel marketplacen beszéltem?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy hirdetésre de letörölte, így a messenger beszélgetés is eltűnt. Csak a címket tudom, nevét nem.

Tudom h lehet újból írni mert velem is volt ilyen h én töröltem de rám írt újból.


2022. okt. 17. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Ő lehet hogy tud még így írni neked, de te már emiatt nem tudsz sajnos mert ugye törődött a hirdetés.
2022. okt. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lécci csak hozzáértő kommenteljen már, hogy elkerüljük a felesleges üzenetváltásokat. Köszi..
2022. okt. 17. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont a napokban volt olyan, hogy beszéltünk egy hirdetésem alatt(laptopon), majd másnap reggel a törlés-újrahirdetés gombra kattintottam, így eltűnt az előző hirdetés, ezáltal a beszélgetés. De telefonon még továbbra is ott volt a beszélgetés a messengeren.
2022. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!