Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért ilyen rosszin...

Az emberek miért ilyen rosszindulatúak ? Pár szó után, vagy egy ártatlan kérdés miatt ítélkeznek gondolkodás nélkül...

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Sokan általánosítanak és sokan ítélkeznek, ha valakiről valamit hallanak, de nem mindenki ilyen.
2022. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"ítélkeznek gondolkodás nélkül..."

- Ez mintha a kérdés üzenetével is összhangban lenne.

Egyébként vannak emberek, akik rendíthetetlenül magyaráznak be dolgokat más szavába: csak valaki ártatlan kérdésekbe magyaráz bele, mások az arra adott válaszba.

2022. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert ide nagy részt primitív, nulla élettel rendelkező, rosszindulatú csicskàk járnak, akik ide járnak kiélni magukat, amiért nyomorékok, mert nincs barátnőjük, incelek, és ebből adódóan nőgyűlölők. És mindenki hibás ezért, csak ők nem.

Én is írtam ki kérdést autók kategóriàba is, de a végén már egy "válaszoló" arra tért ki, hogy mekkora csicska vagyok, mert biztos munkám sincs. Nem tudom, hogy függ össze a kettő, de ok. Amúgy van munkám, és nem gyári sori meló, de itt mindenki jobban tud mindent a másiknál.

2022. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
A magyarok ilyenek.
2022. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cubina ***** válasza:
92%

Én egyetlen rosszindulatú embert sem ismerek, velem kedvesek szoktak lenni, persze én is kedves vagyok... Amit adok, azt kapom vissza.

Ha esetleg valaki ok nélkül szemétkedik, annak jól beolvasok, aztán onnantól fogva köszönni se fogok, egyszerűen levegőnek nézem.

Az is lehet, hogy rossz társaságban forogsz, akkor meg váltani kell. :)

2022. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Ma már erre az oldal főleg frusztrált átlag proletárok jönnek fel kiengedni a gőzt..

A való életben a főnöke belé törli a lábát, van rajta 20 kg felesleg, aztán feljön, hogy titkárnőként jól megneveljen mondjuk egy mérnökhallgatót.


lassan NSO fórum szintjére süllyed a színvonal.

2022. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!