Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira szorongok hogy xanaxal...

Annyira szorongok hogy xanaxal tudok elmenni majd az allasinterjura, mire szamitsak? Eszre fogja venni a fonok?

Figyelt kérdés

Interjum lesz, viszont annyira rossz allapotban vagyok szorongas teren hogy ha beveszek egy xanaxot akkor leszek olyan, mint normal allapotomban vagyok. Ha xanax nelkul mennek szerintem kepes lennek elajulni ut kozben..

Eszre fogja venni hogy bevagyok gyogyszerezve?

Kettot szeretnek bevenni, akkor mar jol erzem magam, bar egy kicsit ossze vissza jarok..de muszaj

Kell ez a munka, es tudom hogyha nem veszek be egy vagy ket xanaxot akkor nem leszek kepes elmenni oda

Az interju elott kb 1 oraval akarom bevenni hogy hatasos legyen nagyon

Nagyon nyugodt vagyok tole, normal allapotomban idegen helyen panikrohamot kapok


2022. aug. 5. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
1mg-os
2022. aug. 5. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyet vegyél csak be,kettőt ne.

És tessék leszokni róla, olvass utáni mit okoz a Xanax. Egy méreg. Tapasztalatból mondom. Hiába szeded szorongásra,pánikra,vagy depire, amint nem veszed be, százszor rosszabb szorongás tör majd rád. Csak ront az állapotodon. Ez csak ideiglenes segítség. Kérlek keress fel egy pszichológust,és dolgozz magadon,ez a legjobb megoldás.

2022. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Ha van vele tapasztalatod, 100% tudod, hogy mire számíthatsz, akkor lehet. Egyszeri xanax-ból nem lesz gond.


Ha nincs vele tapasztalatod, akkor most nem érdemes kockáztatni egy esetleges számodra még ismeretlen mellékhatást. Akkor meg kell küzdened a démonjaiddal.

2022. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi bajom tole csak ellazulok es masnap nagyon kivagyok utve
2022. aug. 5. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Jó,akkor szedd,lazuljál el mindem nap,aztán sok sikert majd az elvonón.

Az emberi ostobaság határtalan.

2022. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magneziumot nem tudnal szedni inkabb ellazulashoz?? Max befosol,ha tuladagoltad.


Meg kocogni jarni ? Az is ellazit!!!


A gyogyszereket hagyd ki. Mind mereg.

2022. aug. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
És ha felvettek mi lesz? Akkor nem fogsz szorongani az új munkatársak, feladatok, hely miatt? Akkora is xanny-vel mész be? Aztán meg majd attól kezdesz el szorongani, hogy milyen lesz gyógyszer nélkül bemenni dolgozni, mert kiderül milyen is vagy valójában, ezért inkább marad a bogyó?
2022. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden munkahely tolerálja, ha valaki gyógyszerfüggő. Vagy még most szokj le róla, vagy ha nem megy, akkor előbb kezeltesd magad, utána keress munkát!
2022. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!