Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb fajta (a kedvese...

Melyik a jobb fajta (a kedvesebb) cigány? A szegény vagy a gazdag?

Figyelt kérdés

#Nem rasszizmusból #Romanép #Ne értsétek félre
2022. máj. 22. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

A tisztes szegény.

A mélyszegény az már túlélő üzemmódban van, olyankor nem lehet senkire tekintettel.

A gazdag meg nem lehet tisztességes, sajnos.

2022. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom megint mit kell cigányozni. Apámnak 4 BMW áll a garázsban, tisztességes munkából, autókereskedése van. Bontok ma is 1 whiskyt a gyászba bele iszok megint reggelig meg csajozok a gyászba bele csak alphák vannak rajtam meg ezek a bolondos rolexek verekednek értem a szekrényben hogy melyiket vegyem fel, ilyen kis kecsaposba nyomatom a spanokkal meg a rokonokkal. Nem minden cigány olyan amilyen.
2022. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik az épitkezésen keményen dolgozik 10 órában a napi megélhetésért az tisztességes! dolgoztam pár ilyennel.Amúgy ezen kívül rühellem őket.
2022. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Kedvességre meglepő, de eddigi tapasztalataim alapján messze a gazdagok. Nagy autó-fan vagyok, szívesen fotózok például Bentleyket, AMG Merciket meg hasonlókat, így volt már hogy tulajjal találkoztam és meglepő módon mindegyik amelyik cigány volt jó arc volt velem, meg kell mondjam átlagban normálisabbak is mint a "fehér" gazdagok (szerintem). Ellenben a csóró cigányok általában nagypofájú, agresszív, züllött alakok, akik jó eséllyel vernek meg vagy rabolnak ki.
2022. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a középosztálybeli, abból van a legkevesebb, cigányok nagy része mélyszegénységben él, vagy bizonyos ideig-óráig "gazdag".


De ezt csak a saját tapasztalataim alapján mondom, nem akarok vele megsérteni senkit.

2022. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
61%
A jobb fajta az, amelyik a föld alatt van 3 méterrel…
2022. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyikbe benne a zsiványság,aki az építkezésen dolgozik az lopja a cementet,meg alszik ,ha nincs ott a főnök,a gazdag az rosszabb,mert az nagyba,durvábba csinálja(prostik futtatása,drogkereskedés,stb),a mélyszegénységben élő meg agyonszúr egy szál cigiért,vagy egy ezresért ha nem adsz neki.
2022. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Amelyiknek már kétszer is lelegelte a kecske a sírjáról a füvet.
2022. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
7. A szociban pont hogy a fehérek loptak ezerrel!
2022. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
7 Az igen. Cigány vagyok pékségben melózom. A napi kenyeret alig merem elhozni, nehogy rámfogják, hogy lopok. Ellenben a nagy fehér munkatársaim, még a tejport is lopják:D ennyit erről...
2022. dec. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!