Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam a legprodu...

Egyedül érzem magam a legproduktívabbnak. Más is így van ezzel, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Hétvégén mikor itthon van az egész család, semmi energiám, nincs kedvem semmihez, a házimunka is nagy erőfeszítést igényel.

Hétköznap, amikor csak én vagyok itthon, simán mennek a dolgok.

Mi lehet ennek az oka?


2022. ápr. 19. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az extrovertáltakat a társaság tölti fel energiával.


Az introvertáltakat az egyedüllét.


Ez ilyen egyszerű :)

2022. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez nekem is így van. Én is jobban

szeretem, ha egyedül csinálom meg a dolgokat. Mert akkor senki sem szól bele, hogyan csináljam, mikor legyek kész vele stb..

Vagyis ilyenkor nem csesztet senki.

2022. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Nyomasztanak a rokonok. Gondolom beleszólnak, kritizálnak, vagy plusz munkát csinálnak. Ezért lehet.

Csinálhatod így is, de ezt is lehet, hogy megfogalmazod és megbeszélitek, hogy te mit érzel.

Fontos, nem azt, hogy ők mit csinálnak, hanem azt, hogy te mit érzel ezzel kapcsolatban.

2022. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szólnak, nem kritizálnak, semmit sem tesznek, ezért fura.
2022. ápr. 19. 09:56
 5/5 Shaddark ***** válasza:

[link]

Töltsd ki (őszintén) és nézd meg egyesnek igaza van-e.

Szerintem igen.

2022. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!