Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idős, meglett emberek miért...

Idős, meglett emberek miért akarnak 20 évesekkel versenyezni és rájuk hasonlítani ahelyett, hogy felnőnének végre szellemileg?

Figyelt kérdés

Nincs rá szükségük egyáltalán, ráadásul tök ciki is... Nem nézel ki jobban, ha 20 évesnek néznek, sok ocsmány 20 éves van és gyönyörű csinos 40-50-esek.

Akit ennyi idősen 20 évesnek néznek, az inkább bizarr. A ráncos gyerekfej mióta lett menő?


2022. ápr. 18. 01:32
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Versenyzés náluk: az elnyomást jelenti.
2022. ápr. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Vannak akik nem tudják elfogadni, hogy egyszer mindenki megöregszik, senki nem marad örökké fiatal.
2022. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért zavar téged, hogy mások mit csinálnak? Ha cikinek érzed mások viselkedését akkor szerintem foglald el magad, mert elég unalmas életed lehet..
2022. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Az meg sem fordul a fejedben,hogy mindig is ilyen fiatalos stílusuk volt, vagy szerencsés a genetikája és jól tartja magát?

Foglalkozz a magad dolgával. Gyerekes, hogy ilyenen rugózol.

2022. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk kihívásnak érzik, ha egy 50es pali sportban lenyom egy 20 évest. Öltözködésben én nem taapsztaltam soha semmi kirívót az idősebb korcsoportban. Nem látok 50-60 éves nőket legingsben, haspólóban.
2022. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell az embert kor szerint is belekényszeriteni egy skatulyába?

47 éves vagyok, de ha Kitty cicás haspólóban érezném jól magam, abban járnék. Mondjuk, haspólót tizenévesen sem hordtam, mert nem tetszik.

Nos, az van, hogy a bolti kínálat nem foglalkozik a középkorúakkal. Vannak a "fiatalos" cuccok, meg vannak a...szépen fogalmazva, elegánsabbak, amik egy futkosós hétköznapra nem nagyon alkalmasak és könnyű velük mellényúlni, hogy az ember nem disztingvált középkorúnak, hanem nyanyásnak nézzen ki.

Például van a "leggings" meg van a bővebb szárú farmernadrág, ami minden, csak nem csinos.

Szóval nem könnyű...jó ízlése meg nem mindenkinek van.

2022. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez túlnyomórészt csak a lányokra igaz. Kérdezd meg tőlük
2022. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem az öltözködésről és a fiatalosságról van szó. Az teljesen rendben.


Az ilyen kijelentések szánalmasak, mikor valaki bohócot csinál magából és azon örvend, hogy úgy néz ki, mint egy 20 éves. 😂 Nem drágám, idiótán nézel ki. Nem arra kellene törekedni, hogy a saját gyerekednek tűnj kopaszodó fejjel, lógó bőrrel meg táskákkal a szemed alatt, mert úgysem fogsz. Hanem arra, hogy egy dögös úriember/hölgy legyél helyette, aki mondjuk 10 évet letagadhat a korából, de ettől függetlenül nem fog úgy kinézni, mint aki most hagyta el a pubertást.


Olyan szánalmas, mikor ócska hatást keltő emberek megfeszülnek, hogy a 20 éves képüknél maradjanak és magukat mondogatják 20 évesnek. Mi ekkora misztikum a 20-ban? Semmi. Nem értem, miért kell már-már szektásan a húszaskultuszt tolni, mikor ezer meg egy 40-50-es vonzó ember van, aki sokkal jobb példát statuálna nekik.


Annyira röhejes ez a madonna szindróma. Az a szerencsétlen nő is jobban nézett volna ki, ha dögös milf lesz egy lárvafejű űrlény helyett, mint amilyen most.

2022. ápr. 18. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ebben olyan nagy probléma? Engem a koravének még jobban zaarnak.
2022. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Miért lenne különb egyik a másiknál?

2022. ápr. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!