Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha valaki...

Titeket nem zavar ha valaki megkerdezi dolgozol e ha igen hol meg kerdezoskodik mindent rolad, mikozben csak koszono viszonyban vagytok max?

Figyelt kérdés
Engem elegge idegesit , miert kene neki barmit is tudni rolam. De nem fogok veszekedni meg farasztani magam a kiosztassal, inkabb csak valaszolok es kesz. Ha kivancsi akkor legyen, engem nem erdekel rola semmi 😂. Ti hogy vagytok ezzel?
2022. ápr. 15. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem - és ez az én esetemben azért különösen kínos, mert bizalmi állásban vagyok foglalkoztatott. Tetszik, nem tetszik, kénytelen vagyok ferdíteni, hazudni - és én nagyon nem szeretek hazudni. :(
2022. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hazudni szoktam
2022. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

#2 'Szia, nem szeretnem elmondani hol dolgozom, remelem nem gond. Ha gond, akkor sem.' - ebben mi a bonyolult?


#Kerdezo: mi a kerdes? Annyira nyamnyila vagy hogy ugyis elmondasz mindent, aztan kiirsz rola 3 kerdest a gyk-ra hogy ugyeeee milyeeeen roooossz?

2022. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavar, nincs rejtegetnivalóm.

Meg egyébként is egy nyitott, őszinte ember vagyok, nem olyan magamnak való.

2022. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Engem zavar, hogy mondjuk megismerek egy vadidegen embert és lazán megkerdezi hogy mit dolgozom.

Mi köze hozzá?

Semmi.

2022. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Olvastam valahol, hogy ha olyan kérdést tesznek fel nekünk amire nem szívesen válaszolunk, kérdezzünk vissza: miért kérdezed? Ettől a kérdező zavarba jön és elkezd másról beszélni :D
2022. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezzel a sírvaröhögős emojival még elég gyerek lehetsz.
2022. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

#3

Kedves okostojás, ebben az a bonyolult hogy sokan bunkóságnak veszik és nem hiányzik a felesleges utálkozás. Egyszerűbb azt mondani hogy most x városban dolgozok y cégnél.

2022. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy nőnek a korát nem szabad meg kérdezni, egy férfinak a fizetését.
2022. ápr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az a jobb hogy "mennyi a nettod?"
2022. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!