Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 éve letettem a cigit....

2 éve letettem a cigit. Mondjuk csak 1,5 évig dohányoztam, még azelőtt abbahagytam, mielőtt teljesen ráfüggtem volna. Normális hogy most ezt érzem?

Figyelt kérdés

A végén már ölni tudtam volna, mikor elfogyott, csak hogy szerezzek. Nem szívtam sokat, de már nem bírtam nélküle.

Egyszer meguntam, kitaláltam, hogy soha többet nem cigizek. Ez idáig minden gond nélkül ment, cserébe rászoktam a kávéra😅

Most, takarítottam a szobámat, találtam a fiókban ahol tartottam, egy szálat. Kimentem, elszívtam és rácsodálkoztam, hogy ezen mi a franc hiányzott nekem. Majd megfulladtam először, tiszta büdös lettem, mondjuk jó volt, de akkor is... Mintha csak egy csokit ettem volna. Jó a csoki meg minden, de nem fogok holnap szaladni a boltba, hogy "Még! Csokit! Még!" 🤷‍♂️

Azt vártam hogy majd hűdenagyon kívánni fogom, de csak arra gondolok, hogy moshatom ki a pulcsim mert tiszta bűz🤢 Eddig amúgy észre se vettem hogy ilyen büdös.



#cigaretta #Ez olyan volt, mint becsukni pihentetni a szemed, miután kinyomtad az ébresztőt...
2022. ápr. 9. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neked, teljesen sikerült leszoknod a cigizésről kevesen vannak akiknek ez sikerül, de úgy látszik neked igen :)
2022. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyan volt, mint becsukni pihentetni a szemed, miután kinyomtad az ébresztőt...
2022. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, gratula 😄❤️
2022. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fogsz szokni a cigihez. Így kezdődik. ( én 30 éve tettem le. Azóta egyáltaléán nem szívtam)
2022. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: másfél év az semmi. Ha ennyi idő alatt ennyire ráfüggtél, akkor sajnos nagyon addikcióra hajlamos személyiség vagy…

Másrészt: amint találtál egy szál cigit, egyből rohantál elszívni… annyira mégsem sikerült leszokni ezek szerint. 🤷‍♀️

2022. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az már csak hab a tortán, hogy még egy kérdést is kiírtál, tehát nagyon ezen a cigi témán pörög az agyad…
2022. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!